Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Bukkit][20Slotów][FreeBulid] Zapraszamy !


twojastaraewq12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngM00NCraftDiamond_%28Gem%29.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: s25.mineserv.eu:5495

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBulid (Działki)

de2zjo.gifPotwory: Tak ( Są poza miastem a w mieście nie ma )

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

bsde2zjo.gif

Opublikowano

Nie polecam, bajzel na serwie, admin nieogarnia pluginów i próśb o działek. Strasznie małe działki, wkurzające oświetlenie i wszystko ogólnie napchane jedno na drugie.

Opublikowano

Boże ... krytykujecie ... w regulaminie pisze że nie prosimy sie o op , a wy co chwile o tę rekrutacje ... SlavAP Cały czas krytykowałeś serwer i wyzywałeś graczy , dlatego dostałęś bana. Marglax każdy gracz otrzymuje 1 działke na 1 osobę...

 

Zatrudnię admina do pomocy przy serwerze ..

Opublikowano

SUPER SERWER!!!

Naprawdę polecam.

Dobry kontakt z adminem,miły tak samo gracze.

Zapraszam na serwer;)

Mysteryem.

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

- Imię Kamil

-Wiek 15

- Skype czy posiadasz Nie?

- Ile już grasz w Minecrafta 1 rok?

- Czy jesteś wstanie płacić składki.. A co ja będę ci za hosting płącił? ja nie chcę być moderatorem dla siebie tylko dla was żebym wam pomagał

NAJLEPSZY SERWER METIN2

Opublikowano

NIE POLECAM DO DUPY ZA PRZEPROSZENIEM !!! ADMINISTRACJA NIEOGARNIETA ...

NIE POLECAM DO DUPY ZA PRZEPROSZENIEM !!! ADMINISTRACJA NIEOGARNIETA ...

Kolego ! Możesz wyjaśnić dlaczego ? w regulaminie wyraźnie pisze że nie prosimy o op i itemy. Rekrutacja zamknięta ! wyraźnie pisze. A ty bez przerwy o to prosiłeś... i jeszcze obrażałeś adminów i serwer .Oto screen

 

post-607920-0-76241800-1336725533_thumb.png

Opublikowano

To najlepszy serwer na jakim kiedykolwiek grałem !!!

Admin jest bardzo ogarnięty ..Zapytałem czy da działkę.. a 20 sec później zostałem tepnięty do działki podpisanej moim nickiem gotowej do użycia..

POLECAM

Opublikowano

Dla mnie serwer jest lipny.

Spawn jest obrzydliwy, gracz nie ma żadnych uprawnień, brak anty x-ray, jedyne co mi dobrego powiedziano o serwerze to tyle, że dużo eventów jest.

Ocena : 1/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...