Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ShadowCraft Serwer: [Dedyk] [WoWL] [PvP] [Not Premium] [20 slotow] Zapraszamy!


ShadowCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ Serwera:

FreeBuild+Survival

IP:

s8.mineserv.eu:31525

Ilosc Slotow:

20

 

 

O Nas :

- Panuje u nasz miła atmosfera.

- Posiadamy ogarniętą kadre adminów.

- Darzy nas wielki zapał do gry !

- dzięki kontu VIP dostaniesz działkę w dowolnym miejscu na mapie 50x50!!

 

- Nasz serwer działa 24h / 7 dni w tygodniu

- Aby z nami zagrać NIE potrzebujesz premium ! NIE musiesz się starać o dodanie na Whitelist !

- Jesteśmy otwarci na propozycje

- Nie zdzieramy kasy z graczy ! u nas VIP nie kosztuje 7 ani 10 zł/mies. ale 3 zł/miesiąc !!

Kto napisze swoj nick u dolu dostanie diaxowy kilof!!!!

Opublikowano

Crash

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

Najgorszy serwer na świecie! Nieogarnięci admini pogupiali.

VIP kosztuje 11zł. Gdy grałem sobie na tym świecie jeden admin powiedzał czy chce VIPa za 1zł. Oczywiście się zgodziłem i podał treść i numer, a ja się skapłem że numer to 72569 czyli 25zł. Oczywiście nie wysłałem ale powiedziałem że oszust bo sms 25zł. Wtedy on mnie zablokował czyli nie mogłem wejść na serwer, ale weszłem na serwer inną postacią (nazwa) i powiedzałem HeadAdminowi, a ten złodziej mówi że unregister kosztuje 11zł. Powiedziałem że nie wyśle a ten kuta* powiedział że ban za multikonto, albo wyśle smsa. BESZCZELNY CHAM I CHU*

OCZYWYWIŚCIE DEBIL I ZŁODZIEJ NAJGORSZY SERWER NA ŚWIECIE !!!

Opublikowano

Chciałem zgłośić iż gracz indiana zabił mnie w kopalni i zabral wszystko co miałem i doamenty red stone drewno dosłownie wszystko jeżeli można proszę o zbanowanie go i zwrócenie itemów

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...