Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki wybrać telefon z tych które podałem :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Samsung

GT-i5500 Galaxy 5

 

2. Samsung

GT-i5510 Galaxy

 

3. Samsung

GT-S5360 Galaxy Y

 

4. Sony Ericsson

Xperia X10 mini Pro

 

Która wybrać ?

Opublikowano

@UP lepiej za 700-750zł HTC Desire, ale Ace też niczego sobie

@Top Galaxy Y jest w miarę dobry brał bym go

Opublikowano

Z tych to tylko Samsung GT-S5360 Galaxy Y ;)

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Czwórkę wybierz, czwórkę Panie.

________________________________________________________________________________

 

Sekhmet

________________________________________________________________________________

Opublikowano

Odpowiedz: Zaden. Lepiej powiedz ile masz zamiar wydac na telefon, bo te tutaj nie dorownuja do piet staremu LG GT540 albo SE xperia x8, ktore nowe mozna dostac za 350zl i miec na nich wydajnosc zblizona do galaxy ace / galaxy gio.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Z tych fonów nie bierz żadnego, no może Galaxy Y. Ile chcesz na fona wydac?

jeżeli masz dużo kasy to Titana, ale podejrzewam, że na fona tyle wydawać nie chcesz,

więc z niższej półki są Lumie. Jeżeli chcesz wydac około 1000zł na fona to Lumia 710.

Z jeszcze niższej półki są Galaxy Ace i HTC WildFire S.

Jeżeli na fona dajesz 500 zł. To Galaxy Y.

image.png 

Opublikowano

I po co mu polecacie galaxy y, jak on ma procesor tak starej technologii ze bedzie ciezko z plynnoscia dzialania. Szybciej bedzie chodzila juz xperia x8 i jest o 200zl tansza.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

A po co mu polecacie SE ? Chyba że chcesz sobie max kilka godzin na bateri posiedzieć nawet 1000mAh nie ma i do tego gorszy procesor od Galaxy Y Więc nie mów o procesorze skoro on pyta o te 4 telefony to jego sprawa? Więc nie wpadaj mu tutaj z innym telefonem . Z tych 4 telefonów Pod względem wizualnym jak i technicznym Samsung Galaxy Y najlepszy ;) 800 + procesor gdzie w se jest 600 + . I tak podkręcisz procesor na Galaxy Y do 1Ghz + ;)

Uczeń
Opublikowano

x10 mini jest tak małe, że prawie go nie widziałem, do tego jego rozdziałka pozwala ma grę w minecrafta bez zmiany rozdziałki. Bież Y chociaż ja żadnego z tych bym nie wybrał.

Opublikowano

co wy piszecie, kumpel ma to Galaxy Y a tnie sie mu jak Emo.

 

Z tych polecam numer DWA czyli Samsung Galaxy 551 po OC na jakies 800 mhz - 1 GHz nawet sobie spokojnie w dead space pograsz ;)

 

PS. Albo juz odkladaj kase na iPhone'a 5.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Na SG Y nie pójdzie Ci prawie żadna lepsza gra. Lepiej trochę dołożyć i kupić SE Xperia Neo V.

1298138697-U198706.png

4875_blue.png9368_gold.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...