Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StarProtoCraft [Zapowiedz] Serwer oparty na Gwiezdnych Wojnach [1.2.5]


spiderpl2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym was powiadomić że za jakiś 1 tydzień lub 2 Powstanie nowy serwer StarProtoCraft

:

*Rangi

Dwie Strony

-Jedi lub Sith

Rangi Jedi

-Cywil

I teraz wybierasz czy Chcesz byc żołnierzem czy Polityk

Polityk

-Uczen

-Senator

-Kanclerz

Żołnierz

-Szeregowy

-Kapitan

-Jedi

-MasterJedi

A teraz Sithowie

-Niewolnik

Polityk

-SynSith

-SenatorS

-KanclerzS

Żołnierz

-Szeregowy

-Generał

-Sith

-SithMaster

To już koniec Rang na dzisiaj :D

Ok Planety czy tam Miasta

1.Tatooine

2.Hoth (w budowie)

3.Coruscant

4.Genosis (w budowie)

5.Świat zwykły Survival

Za jakis Miesiąc Postanowimy dodać nowe Planety (Miasta)

Każdy gracz jest zoobowiązany do pobrania Texture Packa MineWars

Administracja nasz kochany GoldTeam

HeadAdmin-RodzynekPL

Admin-WikiKox,Adix0

Dozobaczyska!!!

 

P.S.

Na serwerze Będą ukryte różnego rodzaju dungeony w ktorych mozecie znaleść ciekawe rzeczy!!!

 

P.S. x2

Rekrutacja na budowniczych ON!!! osoba która chce być budowniczym musi znać się na Gwiezdnych Wojnach i ładnie Budować

 

 

pisać w komentarzach zgłoszenia:

1.Nick

2.Wiek

3.Byłeś adminem na jakimś serwie

4.Co bys chcial zbudowac na naszym serwerze

5.Masz Mikrofon

6.Masz Skype

7.Jezeli masz Skype to napisz nazwe

Cześć i Czołem

Opublikowano

1.NickMineQuattro

2.Wiek15

3.Byłeś adminem na jakimś serwieTak na dwóch lub trzech

4.Co bys chcial zbudowac na naszym serwerze gwiazde śmierci

5.Masz Mikrofonmam

6.Masz Skypemam

7.Jezeli masz Skype to napisz nazwehphop11

Cześć i Czołem

Opublikowano

witam nick: Sliniak19991

wiek:15

byles kiedys admien bylem na 5 servach

mam mikro mam skype

nazwa to oliwia.klopotowska to mojej siotry skype bo u mnie na kompie sie zepsul mikro ale u niej jest :D

chce zbudowac statek lorda vadera :D

Opublikowano

1.Nick blondi72

2.Wiek 13

3.Byłeś adminem na jakimś serwie Tak na paru

4.Co bys chcial zbudowac na naszym serwerze planete Tatooine

5.Masz Mikrofonmam

6.Masz Skypemam

7.Jezeli masz Skype to napisz nazwe iza20876

Cześć i Czołem

Opublikowano

Zbuduj planete tatooine i dawaj tam eventy. (W star wars Anakin wygrał tam wyścig ścigaczy.)

Zbuduj planete Endor i jej księżyc o tej samej nazwie. (Jest to leśna planeta zamieszkiwana przez Ewoki niskie stworzenia jak ja to mówie "Miśki")

Opublikowano

1.Nick jkmix

2.Wiek 11 lat(jestem ogarniety:d)

3.Byłeś adminem na jakimś serwie na 5 admin 3 moderator i kidmod tylko 2 serwery

4.Co bys chcial zbudowac na naszym serwerze Posąg Yody

5.Masz Mikrofon Mam

6.Masz Skype Mam

7.Jezeli masz Skype to napisz nazwe oleczek1337

Opublikowano

Tatooine to główna planeta Więc tam zbuduje Wyscigi na lodkach lub Poprostu z buta :D

Nie miałem pomysłu żeby zrobić endor ale pomysle ;D tylko nie wiem co tam zrobic!

Opublikowano

1.Nick Rochim

2.Wiek16

3.Byłeś adminem na jakimś serwie uuuuu na wielu

4.Co bys chcial zbudowac na naszym serwerze nie wiem co powiecie to zbuduje a jak coś to może gwiazdę śmierci :D

5.Masz Mikrofon pewnie

6.Masz Skype tak

7.Jezeli masz Skype to napisz nazwe Rochirrim

Cześć i Czołem

kto mi odpowie

skąd się biorą dzieci

Opublikowano

czekam na otwarcie serwera !

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...