Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[mcMMO][Jobs][Citizens]M00NCraft - RP+Surv. [30 Slot] [NON-PREM]


naxiiking

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngM00NCraftDiamond_%28Gem%29.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: s1.mycrafts.pl:20001

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

 

pluginy.png

Jobs,Citizens,mcMMO,Factions(PL), itd. Autorski plugin, który zabija po tym, jak wyjdziesz z walki!

zespol.png

Evil_Imam

dodatkowe.png

Rekrutacja na KidModów! GG: 25175691!

 

 

Generator wykonany przez Sentence

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Fajny serwer dobre pluginny tylko szkoda ze malo osob wchodzcie i zobaczcie sami ze mozna sobie pograc :0

Opublikowano

Serwer nie polecam HA nie ogarnienty wszystkich wyzywa :>

Gdy chce się tp na /warp za zabija :>

I przez to tracimy punkty frakcyjne ;>

Serwera nie polecam .

Leci raport za odświeżenie przed upływem 24h :)

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

@up?

Nie wyzywam nikogo. Ty mnie wyzywałeś, przez co dostałeś mute. Zabilo tylko Ciebie. Pewne stworzenie, które nazywa się Enderman.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Przepraszam . Ale ty mnie wyzwałeś 1 i to cytuje ''Ogarnij Ojca'' .

I nie zabił mnie enderman lecz dirt w którym się zrespiłem 10 razy z rzędu ;)

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Opublikowano

"Ogarnij Ojca"

Wolne żarty. :)

Mogę dac Ci ss, na którym było widać, że Ty to napisałeś.

Inni nie mieli problemu z teleportowaniem się tam. :)

Ty wszedłeś, nie dostałeś moda i robisz problemy. :)

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Niestety to ty kłamiesz w tej sprawie .

Ja nie obrażam rodziców w przeciwieństwie do ciebie ;)

I napisałem mój post przed moim podanniem ;)

1348939498-U482456.png

 

Lubisz Barcelone ? Daj Lajk!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...