Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Kanciasta Wyzima - Sezon 1 - Prolog - "Wieża Jaskółki"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Kanciasta Wyzima - Sezon 1 - Prolog - "Wieża Jaskółki"

Kategoria: Freestyle użytkowników

Data dodania: 08 maj 2012 - 19:06

Autor: ascassasaca

Krótki opis: Witam Was po bardzo długiej przerwie. Miałem swoje powody żeby zniknąć na tak długo (głównie zmęczenie samą grą i obcowaniem z ludźmi znacznie ode mnie młodszymi), ale na szczęście czuję się wypoczęty i jestem gotowy do powrotu. ;) Myślę, że możecie się w

 

Witam Was po bardzo długiej przerwie. Miałem swoje powody żeby zniknąć na tak długo (głównie zmęczenie samą grą i obcowaniem z ludźmi znacznie ode mnie młodszymi), ale na szczęście czuję się wypoczęty i jestem gotowy do powrotu. :) Myślę, że możecie się w tej serii spodziewać czegoś zbliżonego do dawnej Kanciastej Codzienności. tym odcinku pozbieramy troche surowcow, poszerzymy moj glowny pokoj i wykopiemy szyb windy. Bedzie rowniez moda o wtyczkach dop gry, o teksturach oraz o planach rozwoju Minecraft'a. Znalazłem tam już fajne miejsce od osiedlenia się. Zapraszam do oglądania. ;)

 

Pokaż film

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...