Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jakie najlepsze dzialo do kw-1


matix212

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

85mm to działo na wyższe tiery, ponieważ ma większą penetrację a mniejsze obrażenia.

122mm to z kolej działo o dość niskiej penetracji, ale za to z bardzo dużymi obrażeniami.

Zwracając uwagę na to, że poziom KW-1 w MM został obniżony o 1, lepiej wybrać 122mm.

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

h2o pomylilo ci sie cos xD 85mm wlasnie ma mala penetracje i duze dmg :)

 

sory źle spojrzałem xD

ale czy z taka penetracja przebije pancerz ?

1359121200-U261555.png

Bywalec
Opublikowano

Zazwyczaj jest tak, że im większy kaliber tym większe obrażenia i mniejsza penetracja.

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

Chyba raczej większa penetracja. Wraz ze wzrostem kalibru rosną uszkodzenia i penetracja, a maleje celność i szybkostrzelność. Jeszcze dokłada się do tego długość działa, która im większa, tym większa penetracja.

Bywalec
Opublikowano

Jeśli chodźi o penetracje to nie do końca się zgodzę, ale kłócić się nie będę.

 

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Opublikowano

57 raczej na medy. 85 jest dobra na wyższe tiery, 122 na niższe. dlaczego? wolisz zadać KW-3 40 dmg w bok czy pewne 160?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Grałem 122mm i narzekałem przecież KW-1 ma zmniejszony mm więc ci słabsi są zwykle znacznie szybsi. Ja wole kilka razy strzelić i trafić niż czekać i nie trafiać , czyli preferuje 85mm ;)

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

dołączam się do pytania lecz prosze jeszcze o pare argumentów dlaczego 85 a nie 122

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

ja tam mam 85 mm i mi sie dobrze a nawet świetnie gra w sumie to też zalezy od gracza czy umie grać czy nie np ja rozwalilem kw 1 is 3 więc ...

Opublikowano

@up

mi sie wydaje ze te is-3 bylo na dobiciu bo cos mi sie nie chce wierzycze kw 1 rozwalilo sory za bledy ale na mojej klawiaturze nie ma znakow polskich :P

Opublikowano

Polecam 85mm, napoczątku również chciałem 122mm, ale gdy kupiłem 85mm okazało się znacznie lepsze, idealne działo na 5 tier, IS'a przebijasz z boku na luzie, ma prawie o 100mm większą penetrację, a obrażenia jedynie 200 mniejsze, lecz pamiętajmy że nasze działo 85mm strzeli 5 razy, a 122mm tylko 2, więc teoretycznie ma nawet większy dmg. Znając życie grając 100 bitew w KW-1, wpadniesz może 5-10 razy do tierów 4/5, zawsze wyrzuca gdzieś przynajmniej do 6-7-8 bywa i 9 tierów.

 

Więc znacznie bardziej kup 85mm, ja gdy nie miałem kupionego, a dopiero co KW-1 kupiłem, walczyłem T-28 i KW-1, expa z T-28 poleciłem na działo < Bo on też je ma > a z kw-1 wziąłem wieżyczkę, zawieszenie i silniczek. ;)

Hejho! :)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

"Ma o 100 mm wieksza penetracje"

KURWA, TYPIE. 122 mm TO HAUBICA

ZAWSZE PRZEBIJA, DLATEGO ISOWI PIERDOLISZ PO 150 OD PRZODU (raz 5 minut sie chuj ze mna meczyl bo 122 mm mialem )

naucz sie patrzec na pociski/czytac staty

temat do zamkniecia, autor wybral u-11 122mm

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...