Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Grafika do zrobienia postaci podobne do Margonema


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Jesteś Grafikiem??? nie masz co do roboty... -.- ???

to jak byś chciał zrobić takie postacie napisz...

Tu

 

lub PW

 

lub GG

42061892

 

Oczywiście będzie nagroda...

Lub mogę pomóc...

 

Co trzeba zrobic???

Takie postacie z Margonema tylko przód... ze zbrojami z gothica 2 NK

2073018596.png

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

Opublikowano

ehm... Ale to ma prawa autorskie... i czy bym mógł wziasc postacie z margonema???

i podasz mi go tego generatora miałem na mysli

2073018596.png

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

Opublikowano

ehm... Ale to ma prawa autorskie... i czy bym mógł wziasc postacie z margonema???

i podasz mi go tego generatora miałem na mysli

Kurde, to margonem wzięła grafikę z silnika Eclipse, który zerżnął ją z kolei od jakiegoś koreańczyka (ponoć), a ten tworzył ją również dla RPG Makera XP.

Poza tym generator postaci z RMXP ma prawa, ale również do własnego użytku wraz z możliwością rozpowszechniania i zarabiania.

sygnaturawn.png

Tworzę layouty na YouTube, ale tylko pod tematykę inną niż Minecraft. Ps. Tylko od 50 widzów.

Opublikowano

To znaczy ze moge używać te postacie od margonema do sygnaturek klanu dla innej gry???

2073018596.png

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

Opublikowano

Zależy których. Grafiki w margonem są sukcesywnie zamieniane na własne (z prawami autorskimi Garmory), ale niektóre są wciąż z RPG Makera.

rydah for life

Opublikowano

Ehhh kur bo ja bym chciał tego naga ognia ale on napewno jest do margonema

2073018596.png

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

NIE PISZE POPRAWNIE PO POLSKU

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...