Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szukam kilku osób do tworzenia serwera :)


matrox6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Szukam kilku osób do tworzenia serwera :)

Osoby bardzo muszą się na tym znać :)

Lecz zapraszam też tych średnich do teamu :)

Wszystko wyjaśnie do czego ten serweri wgl :)

Oczywicie stawiamy na dedyku :)

 

www.kimsufi.pl

Na razie opcja 16 :)

Domenę kupimy :)

Kto chętny pisać !

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Ja mógłbym zająć miejsce administratora obsługi technicznej - czyli zajmowałbym się plikami gry, trochę nad tym siedziałem i umie się conieco :) - ale jeden warunek. mam dostęp do panelu kontrolnego serwera, inaczej to nie miało by sensu.

Opublikowano

Wchodzimy w profesjonalizm

loordofdeath

 

Ja sie na tym nie znam wienc byś dostał :)

Mamy dedyka 24gb ramu ale to na inne serwery :)

Wszsytko do ustalenia :)

Zapraszam na PRIVE

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Ja się mogę za to zabrać.

 

Mogę Ci postawić serwer na moich i kujonka plikach (chodzi mi o te pliki >> http://privatewars.pl/ lub niestety ten serwer http://imperialtribes.pl/) ale wtedy niestety nie mógłbyś mieć do nich dostępu, z racji że nie jestem jedynym autorem. Lub na tych gorszych 7.0. Wtedy masz 100% dostępu.

 

 

 

PS. Moje wymagania to linux + domena + przydałoby się dodatkowe failoverIP

Opublikowano

ten gościu jest powalony na dedyku chce stawić serwa i ciągnąć od nas kasę by być z team nie góćcie się nawet na to

Opublikowano

ten gościu jest powalony na dedyku chce stawić serwa i ciągnąć od nas kasę by być z team nie góćcie się nawet na to

 

kto by się "zgoćcił" na takie warunki :D hmmm ja o ile nie będę musiał dorzucać się do serwera, a będę miał dostęp do all plików.

 

PS: proponuję postawić serwer na silniku 7.0

Opublikowano

Proponuje nie pakować się w 7.0 :) Oporny i wybrakowany silnik. Może 7.1 coś zmieni.

Opublikowano

zbytnio wyboru to nie ma. gromero stary, paladini - ee tam. a nie wiadomo ile będą robić ten 7.1, z resztą jak będzie aktualizacja to się zmieni silnik na serwerze, jedynie się konta wyciągnie

Opublikowano

Ja mógłbym zająć miejsce administratora obsługi technicznej - czyli zajmowałbym się plikami gry, trochę nad tym siedziałem i umie się conieco :) - ale jeden warunek. mam dostęp do panelu kontrolnego serwera, inaczej to nie miało by sensu.

 

Po pierwsze masz 15 lat. Po drugie byłeś u mnie modem i gówno zrobiłeś. Nie polecam. Do autora nie polecam robić na dedyku ;-) dobrego vpsa masz taniej.

 

 

@up Krzemil w teamie hahahah.

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Opublikowano

Jest dobry silnik na stronie ... jest po czesku ale jest w 100% odkodowany w wersji 7,0 poszukaj

 

 

Weź Krzemila do teamu to jak byś już teraz zamykał serwer :D

Opublikowano

Po pierwsze masz 15 lat. Po drugie byłeś u mnie modem i gówno zrobiłeś. Nie polecam. Do autora nie polecam robić na dedyku ;-) dobrego vpsa masz taniej.

 

 

@up Krzemil w teamie hahahah.

 

mam 15 lat i co z tego? Byłem u was modem i reklamowałem was na plemionach (prawie godzina roboty dziennie), oraz kontrolowałem forum więc przestań chrzanić :D

A i było chyba pisane wczesniej by nie stawiać na dedyku, tylko na vps więc nie wiem po co ten spam - posty sobie nabijasz by mieć łądniejszy opis pod avatarem? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...