Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Szczegółowa lista zmian pomiędzy wersjami 7.2 a 7.3


kacper-102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Dodane zostały dwie nowe mapy: Smocza Grań (pierwsza azjatycka mapa) i Południowe Wybrzeże (resort wypoczynkowy na Krymie).
  • KW-3 został przeniesiony z tieru 6 na 7 w sowieckim drzewku rozwoju i zostanie zrebalansowany.
  • T-150 zastąpił KW-3 jako czołg ciężki 6 tieru.
  • KW-4 został dodany jako sowiecki czołg ciężki 8 tieru.
  • ST-I został dodany jako sowiecki czołg ciężki 9 tieru.
  • IS-4 został przeniesiony z tieru 9 na tier 10 w sowieckim drzewku rozwoju i został zrebalansowany, IS-8 zastąpi IS-4 jako sowiecki czołg ciężki 9 tieru.
  • KW został podzielony na dwa czołgi: KW-1 i KW-2. KW-2 stał się sowieckim czołgiem ciężkim 6 tieru.
  • Do sklepu dodane zostały, wcześniej testowane, francuskie czołgi premium: niszczyciel czołgów 3 tieru, FCM 36 Pak 40 i działo samobieżne (artyleria) 4 tieru, leFH18 B2.
  • Poprawiono bądź stworzono na nowo modele wizualne następujących pojazdów: T25/2, PzKpfw VI Tiger, KW-3, T32, T30, T-46, KW-5, Obiekt 704.
  • Poprawiono bądź stworzono na nowo modele uszkodzeń następujących pojazdów: M18 Hellcat, T32, T30, Ferdinand, KW-5, T-43, T-54.
  • Poprawiono błędy w modelu uszkodzeń IS-4: osłona działa została pogrubiona z 200mm do 250mm, kąt nachylenia przedniej górnej płyty pancerza został zwiększony z 58 stopni do 61 stopni.
  • Wartość czołgów ciężkich 5 tieru została obniżona o 1 dla potrzeb mechanizmu balansującego bitwy (MM / Match Makera).
  • Naprawiono sposób wyświetlana pancerza przedniego M103 w interfejsie gry.
  • Poprawiono zaniżony koszt opracowania T49 poprzez M8A1.
  • Poprawiono cenę zawieszenia niszczyciela czołgów T82.
  • Poprawiono niewłaściwą cenę radia FuG 37.
  • Naprawiono rzadki błąd powodujący nie zresetowanie paska zdobycia bazy, w momencie trafienia pociskiem artyleryjskim między dwa czołgi zdobywające bazę.
  • Naprawiono rzadki błąd powodujący niewłaściwe rozdzielenie doświadczenia między członków załogi w momencie korzystania z opcji przyspieszonego szkolenia załogi.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego znikała opcja wybrania dodatkowej umiejętności lub atutu w momencie wytrenowania na 0%.
  • Naprawiono błąd skutkujący pojawianiem się ?czarnej ziemi? przy korzystaniu z niektórych kart marki Radeon.
  • Naprawiono drobne błędy w interfejsie kompanii czołgów.
  • Opisy umiejętności i atutów zostały poprawione.
  • Poprawiono opisy niektórych amerykańskich pocisków odłamkowo burzących.
  • Dodano godła klanów, które będą wyświetlane na czołgach.
  • Naprawiono problem związany z niezniszczalnymi blokadami przeciwczołgowymi na mapie Komaryn, które nie zostawały zniszczone po trafieniu pociskiem odłamkowo burzącym.
  • Naprawiono błąd powodujący nie przyznawanie medalu Fadina, jeżeli osoba korzystała z czołgu posiadającego mechanizm samoładujący (magazynek).
  • Dodano wizualizację wybuchu magazynu z amunicją do OTM (over target marker).
  • Naprawiono kilka błędów związanych ze szkoleniem załogi.
  • Naprawiono problem z inwersją sterowania w momencie korzystania z widoku artyleryjskiego.
  • Naprawiono błąd powodujący zniknięcie miernika odległości w celowniku.
  • Usunięto ze sklepu niektóre moduły dostępne tylko dla czołgów X tieru.

 

 

LINK do źródła

 

http://worldoftanks.eu/pl/release_notes/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...