Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sfraguj[FreeBuild][Dzialki][Dedyk][Bukkit][24/7][24SLOTY][EVENTy]


srakkaaaakad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngFreeBuildDiamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngNa Serwerze są:Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngAdminShopDiamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngDziałkiDiamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngWarpyDiamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngEVENTYDiamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngKONKURSYDiamond_%28Gem%29.png

 

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: 176.31.255.90:25079

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Nie

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

 

pluginy.png

Dobre Pluginy..Wpisz /help i się dowiesz!!

zespol.png

Happy/Tgajda

dodatkowe.png

Spoko Serwer.Nowy ,ale dobrze ogarnięty..Mamy AdminShop i nie tylko..

 

asd

 

Zapraszam

 

FreeBuild..Mało takich

Opublikowano

fajnie masz dzieczaku niemam jakisz chakach tylko ten server to wielka pomylka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

i nie poleczam tego serva badzio HITMAN.........

Opublikowano

fajnie masz dzieczaku niemam jakisz chakach tylko ten server to wielka pomylka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

i nie poleczam tego serva badzio HITMAN.........

 

"dzieczaku"

"czakach"

"poleczam"

"badzio"

????? Naucz się najpierw poprawnej polszczyzny , a później dopiero pisz cokolwiek. co do serva, nie przepadam za działkami, ale obczaję , i dam edita.

 

Srakkaaaakad , odświeża się co 1 dzień, nie wcześniej ; )

ciesz się, że tu admin nie zajrzał .

 

@edit . Server super, pogram na nim trochę mimo że nie lubię działek , wolę surv/frakcje ^^

Ogar administracja , od razu jak wejdziesz pytają się czy chcesz działkę, pomagają...

Polecam ViTiX

Opublikowano

Normalka

 

Latasz w powietrzu ,a nie masz chacka.... Jeszcze raz napiszesz ,że ten serwer to pomyłka pożałujesz.. To ty jesteś pomyłka

 

ViTix mieliśmy poprawki ,ale tak jest u nas Spoko

Opublikowano

xx.

miałem laga i mi post zniknął.

Hitman ogarnij się dziecko, i wyjdź z tego serva ...

Jak ci nie pasuje, to dowidzenia

Opublikowano

3h gram by kupic stol do enchantingu a tu dowiaduje sie ze nie ma expa na serwie ja pierdo..

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...