Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zarobek w trudnym lochu małp.


WirujacySmok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GłoSSować w ankiecie

xD

 

 

Sangsun_dong-Panorama.jpg

 

 

Sangsun Dong - Loch trudnych małp - wspaniały drop medali, co równa się dużemu zarobkowi :-) Najlepiej wchodzić według mnie od 45 poziomu postaci.

 

 

Moby, które występują w lochu:

  • Lord Małp (Boss) (Respi się on co 30min)
  • Zły Silny Małpi Generał
  • Silny Małpi Wojownik
  • Silna Kamienna Małpa
  • Zły Silny Małpi Wojownik
  • Zły Silny Małpi Żołnierz
  • Silna Złota Małpa
  • Zły Silny Małpi Miotacz
  • Zła Silna Złota Małpa
  • Zła Silna Kamienna Małpa
  • Silny Małpi Generał
  • Silny Małpi Żołnierz
  • Silny Małpi Miotacz

Drop z małp:

Podstawowy drop jaki nas interesuję to Medale Konne, Krew Małp (dropi tylko gdy mamy misję, jeśli nie posiadamy jej jeszcze w eq, czyli polecam przekładać np. na buffa i dropić następną), Z bossa małp będzie dropić Zioło z Trudnego Lochu Małp, zbroję na 54lv i od czasu do czasu może nam dropnąć bardzo wartościowa rzecz, czyli Kamień Duchowy.

 

 

 

ZIOO_Z~1.JPGKAMIE_~1.JPGKREW_M~1.JPGimages.jpg

 

 

 

Jaką zrobić postać do Trudnego lochu?

 

Postacią, która najbardziej nadaje się do Lochu jest Sura WP. Skille sury robimy całościowo pod Trudny Loch, czyli:Czarowane Ostrze ---> Czarowana Zbroja ---> Strach--->Smoczy wir--->Uderzenie palcem--->Rozproszenie magii. W statystykach wszystko dodajemy na Inteligencję, po wymaxowaniu resztę na Witalność. Dzięki strachowi małpy do nas nie podlatują i możemy brać ich tyle, ile chcemy i zmniejsza obrażenia.

 

Drugą postacią która także będzie dobra do Lochu jest Wojownik Mental. Skille wojownika pod Loch to: Silne ciało--->duchowe uderzenie---> tąpnięcie--->walnięcie--->uderzenie miecza. W statystkach wszystko dajemy w Siłę, a resztę w Witalność.

 

Obowiązkowo musimy mieć konia Bojowego lub Militarnego.

 

Ile trzeba obrony do trudnego lochu małp?

 

500 obrony do trudnego lochu wystarczy. Małpy bierzemy po ścianę tyle ile możemy żeby nas nie zabiły i bijemy.

 

Czy jest nam potrzebna rękawica złodzieja?

 

Bez rękawicy złodzieja w Trudnym Lochu jest bardzo dobry drop. Wiadomo, z rękawicą z dropem jest łatwiej, lecz można bez niego też przeżyjemy.

 

Jakie będzie nam potrzebne Eq?

 

Co do Eq nie musi być ono jakieś super, 5x bon itp. Ja tu podam proponowane eq:

  • Hełm- na 21lv +9. Wystarczy czysty, ale jeśli mamy w nim bonus na zwierzęta to powinniśmy się cieszyć.
  • Tarcza- wystarczy na 21lv +9 lub czarna okrągła na 41lv +7. Ale jeżeli w tnarczy mamy NNO, a tarcza jest +2 też możemy założyć.
  • Zbroja- na 42lv +9 bądź na 48lv+6 z kamieniem duszy obrony i uchylenia +3/4
  • Buty- najlepiej buty fenixa z bonem na HP
  • Naszyjnik Ametystowy bądź z niebiańskich łez z bonem do HP
  • Bransoletka- z niebiańskich łez, kryształowa bądź z białego złota z przetopami.
  • Kolczyki- Ebonitowe +9 z przetopami
  • Broń- FMS bądź RIB ze średnimi obrażeniami 25+ i kd potwora +4/3

Czy musimy brać ze sobą buffa?

Bez buffa nie myślmy o wejściu. Najlepiej buff ze skilami Pomoc Smoka i Błogosławieństwo na M. Buffki przynajmniej po 30%.

 

 

Droga do Lorda Małp.

Trudnyloch.jpg

Opublikowano

Dobry poradnik , sam tam zarabiałem.

Dodam również że najlepszą postacią do dropu w lochu jest WP, bodym nie myślmy nawet o wejściu tam bez super eQ i skilli.

Ja miałem bardzo dobre eQ moim WP, 30 % obrażen do pż, 20 na zwierzeta, 13k hp i buff 30 % , skille m9 i dawałem radę spota

Opublikowano

@offtop

TheGarD rozprasza mnie Twój avatar.

 

@top.

hmm... powiem tak, według mnie najlepszy do zarobku w lochu jest mental :)

Opublikowano

@offtop

TheGarD rozprasza mnie Twój avatar.

 

@top.

hmm... powiem tak, według mnie najlepszy do zarobku w lochu jest mental :)

zaraz to poprawię :)

Opublikowano

Najbardziej zaprawieni w boju wyciągają po kilkaset medali tygodniowo;)

Sam na s22 Wepkiem z 2x dropem w 3 noce miałem ich jakieś 170;)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Dorobiłem się w 1 dzień z 60 medali i kamol kupiłem za to z 10 ku aury ;)

Polecam w jak najlepszym stopniu nawet body ogarnia mój

ale potrzeba eq i bufa ; )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

byłem dzisiaj z kolegą 35 lvl wp brał całego spota ja mental 45 stałem grzecznie pod ścianą xD po ok 15 min dał mi 12 medali bo mu miejsca na nie brakowało

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poradnik w sumie ok tylko, że dałeś copyright a sam skopiowałeś mianowicie:

Źródło - wiki.metin2.pl

Źródło - wiki.metin2.pl

Zamieść źródło albo usuń copyright bo jak dajesz copyright to wszystko powinno być stworzone przez Ciebie

-.-

A tak jeszcze to sura wp 55 lvl bez buff spokojnie da rade jak sie ustawi w odpowiednim miejscu czyli pozim pod respem

w prawym rogu.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...