Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Priva LC z dużym zaludnieniem :)


TasstyCookie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by co , czytałem spis...Więc wez wąchów do mnie proszę :D

 

Szukam prywatnego serwera Last Chaos z bardzo wielką populacją (1000+)

Exp ?? hmm coś tak minimum od 50.

Polacy ? nie nie interesują mnie.

Serwer musi być Anglieski/Polski , żaden Ruski , niemiecki , czy turecki...TYLKO angielski lub Polski

Może być trochę przerobiony w sensie jakieś nowe sety , miecze , kosy. :)

 

z góry dziękuje za pomoc , jeszcze raz przypominam DUŻA populacja ;D

ov6Er.gif
Opublikowano

Myślę że zainteresuje cię Destiny Last Chaos, jest po angielsku

 

http://www.mpcforum.pl/topic/403385-dedyk-destiny-extreme-last-chaos/

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

Ale czym więcej ludy tym gorzej dla Ciebie , bo większe lagi na destiny po południu na ch 1 to trudno się lognąć jak chcesz wystawić shopa . Bardziej polecam 777 ale jest exp tylko 15x ale jak szukasz x 50 to destiny.

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Opublikowano

Ja też polecam LCGN01 - 2 głosy! xD

 

A polecam Ci go dlatego, że jest tam bardzo dużo osób, aktywny team, który nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem wszystkiego a do tego wprowadza dużo nowości i update'ów. I mimo, że to nadal pozostaje priv i nie ma aż TAKIEj satysfakcji z expa to jest świetna zabawa z innymi. ;)

Opublikowano

LCGN01 Lub 777 Osobiście zaczynam gre na LCGN01 dla odmiany

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Moim zdaniem LCGN01 jest to karykatura LC ale zagrać można

Pomogłem daj Like

___________________________________________________________________________
Tępić lamusów i frajerów .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...