Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak przyśpieszyć zbieranie palladium


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Ściągamy Cheat Engine, i OpenStealth.

2. Ustawiamy na proces OpenStealth.

3. Zwiększamy prędkość na Speedhacku 2x-5x.

4. Cieszymy się większymi zbiorami ;)

 

Znalezione na innojęzycznym forum :P

Opublikowano

Oczywiście że jest to tylko wizualne, ty będziesz widział jak popierdzielasz, ale nie podniesie ci palladium, będziesz czekał aż statek "fizycznie doleci" i podniesie kamyka. :rolleyes:

4112421483.png


Pomogłem? Daj "lubie to"


Powróciłem do życia po 6 Latach spędzonych w DarkOrbit!!!!


Olejcie tą grę!!!

Opublikowano

Skoro działałby ten sposób to działałby i speedhack. Jednak tak nie jest i SH w cheat engine nie działa.

 

Jak jednak działa, to w porządku :)

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Jak ma dzialac na boxy jak boxy sie odrazu zbieraja dziala na palladium i surowce typu terbium endurium.

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

90874197473289841811.png

 

 

dobrze mam to ustawione ?? chodzi mi o ten speed bo nie wiem w jaki sposób ustawić "

2x-5x."

a jak latam na tych ustawieniach nie widze roznicy

Feel the beat!


 


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

90874197473289841811.png

 

 

dobrze mam to ustawione ?? chodzi mi o ten speed bo nie wiem w jaki sposób ustawić "

2x-5x."

 

a jak latam na tych ustawieniach nie widze roznicy

 

 

nie open tylko net przyspieszyc poszukaj jak masz chrome to jak otworzysz cheat engine u mnie to dziala na 00000FE4-chrome.exe a jak sie 100 ustawi to jest jazda

Opublikowano

@up odpal CE*, odpal OS**, włącz zbieranie palladium. Potem w CE znajdź proces OpenStealh i kliknij opcję speedhack i wpisz 2,5 i apply :)

 

 

*Ce -> CheatEngine

**OS- OpenStealh

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zróbcie screeny po koleji będzie LIKE ... bo nie KUMAM >.<

włącz zbieranie palladium. Potem w CE znajdź proces OpenStealh i kliknij opcję speedhack i wpisz 2,5 i

Jak włączyć zbieranie paladium ? przecież to ja zbieram ,czy to dla peta ? .Jak w CE mam znaleźć proces open steath ?

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tut się już nie przyda bo OS już nie działa...

up2@ to na serio przyśpieszało, nie była to wizualizacja...

będzie działać :)

mają tylko problemy techniczne

Tego wyżej w domu biją :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...