Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy lol jest w stanie "działać" ?


lathander

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

 

Jako że kumpel nie ma konta na mpc , ja piszę za niego na tym forum . ;)

Przechodząc do rzeczy oto jego sprzęt ( prosiłbym o nie wymiewanei sprzętu ..) :

 

Intel? Celeron? CPI 2.80 GHz

2.81 Ghz , 512 MB Ram , system operacyjny Windows xp sp3 .

Karta graficzna : Nvidia GeForce FX 5200 128 MB .

 

I tutaj kieruje pytanie do was :

Czy jest możliwosc że pogra on ze mną w LOL'a czy nie ma takiej możliwosci w żadnym wypadku ?

Pozdrawiam ;>.

Opublikowano

Oczywiście, że jest. Ustawia na najniższą rozdzielczość, wszystkie detale na najniższe, wszystkie nie potrzebne programy wyłączyć, żeby nie zżerały cpu ani ramu, game boostera może zainstalować.

Pozdrawiam

1337174524-U173186.png

Mam Ci nawinąć o miłości? Tak, Chuja to prawda.

Mogę nawinac o porazkach, znam je od dawna

Opublikowano

Powiedzmy że pogra ale czy grą to nazwać można to druga sprawa. Przy minimalnych detalach i wyłączonym całkowicie dźwięku(!!!) na podobnej konfiguracji wyciskam 26 fps i około 5 w czasie team fightu. Nieraz może być tak że załapie sprzętowego laga i obudzi się po śmierci lub litościwie pod wrogą wieżą z 30 HP (true story). O team speaku czy skype nie ma mowy (zapewne 3 fps się wyciągnie). Co prawda widzę że ma procka lepszego od mojego więc jakaś szansa jest.

 

edit: Radzę dokupić nieco ramu, chociażby jedną kostkę z 256 - 512: znacząco polepszy to sprawę.

wikmk9.jpg

Opublikowano

Oczywiście

 

 

 

Minimalne wymagania systemowe:

 

2,5 GB wolnego miejsca

2 GHz procesor

Windows XP lub wyższy

512 MB RAM

Dowolna karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0

 

Zalecane wymagania systemowe :

 

2,5 GB wolnego miejsca

Windows XP lub wyższy

3 GHz procesor

1 GB RAM

GeForce 8800 lub odpowiednik

 

Tu masz wymagania powinno lecieć na jakiś mini fps i wymaganiach

1396292564-U784394.png
Gość dordo12
Opublikowano

pójść to mu pójdzie ale nawet na najniższych będzie miał malutko fpsów

Opublikowano

Na najniższych mam 20-40,da się przyzwyczaić,spróbujcie pyknąć.:)

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Ok . Czyli dobrym rozwiązaniem będzie dokupienie 1kostki ramu ? np 1gb ? Ram w sumie tani jest , więc dam mu znać. :)

 

Dzięki za odpowiedzi . :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...