Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak długo siedzicie w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja od piątku zeszłego tygodnia piwniczę w domu

Jedynie w piątek w tym tygodniu skoczyłem do apteki po ćpanie

Polecam ten styl życia xD

white pride world wide

Opublikowano

Ja podobnie jak kolega autor.. Pojechalem tlyko w czwartek do koelszki po marichiauen do ćpania w żyłe i od tamtej pory siedze sobie w domku. Taki tam moj tryb zycia :)

Opublikowano

Kilka godzin dziennie, tak to lubię czasem wyjść na dwór i pooddychać świeżym powietrzem i nie kisić się przed lapkiem ;)

no a mi chodziło od kiedy siedzicie w domu nie wychodząc na dwór ;3

I tak mistrzem w tym jest moja babcia która siedzi na dupie od września 2011 , także nie myła się od stycznia. Zasługuje na atencje.

white pride world wide

Opublikowano

a co śpisz po za domem ?

 

Nie licząc spania to w domu spędzam 4-5 godzin dziennie, coraz głupszy są ci użytkownicy tego forum...

 

 

no a mi chodziło od kiedy siedzicie w domu nie wychodząc na dwór ;3

I tak mistrzem w tym jest moja babcia która siedzi na dupie od września 2011 , także nie myła się od stycznia. Zasługuje na atencje.

 

Za ten suchar dam ci puchar!

Opublikowano

W domu nie jestem tylko od poniedziałku do piątku od 6:30 do 14:45, no chyba że jakieś wyjątkowe wyjścia na dwór.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

W domu nie jestem tylko od poniedziałku do piątku od 6:30 do 14:45, no chyba że jakieś wyjątkowe wyjścia na dwór.

Opublikowano

Od poniedziałku do piątku 8.00 do 13.30 potem odrabianie lekcji i na boisko.

W sobotę i niedziele 10.00-14 komputer i boisko.

Opublikowano

a ja nie moge wychodzić po za dom przez tydzień jeszcze :| a słonko tak świeci i aż żal ściska za 4litery :D

 

Jestem po wycięciu migdałków ^_^

Opublikowano

zależy jaka pogoda xD jak słonecznie to ide na orlik z kumplami i takie tam :D Jak pochmurna siedze na kompie z 3-4h :D

Opublikowano

Raz tak miałem ze 3 dni cały dzien siedziałem na kompie do 2-3 w nocy potem o 8 od nowa. Zyc mi sie nie chcialo.

 

Jak tylko jest okazja jestem na dworze.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Mój wygląda mniej więcej tak :

Poniedziałek : Szkoła , lekcje , spanie

Wtorek : szkoła , lekcje ,spanie

kolejne dni do czwartku to samo :)

Piątek : Szkoła , no-life

Sobota : no-life ,nauka , pokręce się po dworze i znowu no-life

Niedziela :nauka , coś po dworze i znów no-life

Nie polecam no-life 24/7 bo to lekka przesada , wogóle byłem tak zmulony i kompletnie nie wiedziałem co się dzieje na około mnie - szczerze odradzam , tylko dla wytrwałych :) A grałem tylko połowe z tego czasu :>

 

 

Tyle na ten temat :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...