Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

24/7 SimpleCraft [Non-premium][No-WL][McMMO][Darmowe dzialki]


luKi13223

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inf0.png

 

 

>> Serwer: SimpleCraft - FreeBuild + RolePlay

>> Sloty: 100 (8gb ram )

>> Ip: SimpleCraft.pl

>>TS3: SimpleCraft.pl

>> Typ serwera: Premium/NonPremium

>> PVP: OFF

>> Online 24/7

>> WhiteList: OFF

>> Potwory: ON

>> Zwierzęta: ON

>>Darmowe działki: Są

 

 

 

zespol.png

 

 

Administratorzy:

 

luKi13223

SanFable

Piotrminator

 

JuniorAdmini:

 

BeforeU

Zwierz13

 

 

pluginy.png

 

 

Najważniejsze pluginy:

 

McMMO

Lottery

Multiverse

ChestShop

iConomy

i wiele, wiele innych

 

 

dodatkowe.png

 

 

 

 

Na serwerze panuje miła atmosfera, adminów oraz moderatorów nam nie brakuje. Wszystko staramy się dopracować tak, aby nie było żadnych poprawek. Administracja stara się cały czas pomagać graczom oraz reagować na każdą prośbę lub skargę. Jako JEDYNY serwer posiadamy oryginalną mapę z unikatowymi biomami takimi jak: Las Deszczowy, Lodowiec, Alpy, Pustynne Góry i wiele innych. Ponadto jeśli wykażesz się umiejętnością budowania mamy dla Ciebie specjalny system rang który pomoże rozróżnić aktywnych i zdolnych graczy.

 

Osadnik- Ranga początkowa

Mieszkaniec- Jeśli grasz już tydzień i zbudowałeś dom to stajesz się mieszkańcem

Budowniczy - 2 tygodnie gry, dobry dom, fajna budowla i aktywność na serwerze.

Architekt - miesiąc gry oraz budowle które upiększą serwer.

Artysta - Ranga wybierana spośród architektów. Posiada ją najlepszy budowniczy

+ rangi płatne o których info znajdziecie na forum

:)

 

 

 

 

 

 

Dynamiczna mapa serwera: simplecraft.pl:8123

 

 

 

 

 

 

SCREENSHOTY Z SERWERA

 

 

2qxp5bs.png

 

 

 

2ahyura.png

 

 

 

15ftbbq.png

Opublikowano

NIE POLECAM: Dlaczego?

 

Pytam sie na chacie

 

-dzialki za free ?

ADMIN luki jakis tam

-ta

JA:

-dasz?

ADMIN luki jakis tam

-nie xD

JA:

-ale nie ogarnieta administracja nq

AMDIN:

- czekaj juz ci dam .. .

 

 

YY .... sorry ale co to ma byc ? bawienie sie graczem ? takie kawały to sobie koleś rób w szkole albo na podwórku ...

 

 

NIE POLECAM!

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Opublikowano

... Chodzi o to, ze pisałem akurat z 2 graczami i jednemu odpisałem nie, bo się pytał czy coś tam dam, a koledze pisałem, że dam działkę. I to TY jesteś nieogarnięty, bo piszę, że dam działkę a on od razu wylatuje "Będzie odpowiedni wpis na MPC". No sorry, spytaj się KAŻDEGO na serwerze, to odpowie, że za darmo dostał działkę, a to, że napisałem do jednego gracza nie a do Ciebie tak, to już inna sprawa, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ...

Opublikowano

Chomiczek2 czytałeś regulamin? WYRAŹNIE jest napisane:

1.Znajdz działkę

2.Zawołaj admina

3.Czekaj na niego

A z twojego zachowania wnioskuje że nie czytałeś. Jeśli admin zajmuje się innym graczem to łaskawie poczekaj a nie spamujesz "Admin daj działkę" .

Jeżeli to nie wystarczy na usprawiedliwienie to możemy wstawić logi z rozwowy jeśli sobie tego życzysz.

Opublikowano

NIE POLECAM: Dlaczego?

 

Pytam sie na chacie

 

-dzialki za free ?

ADMIN luki jakis tam

-ta

JA:

-dasz?

ADMIN luki jakis tam

-nie xD

JA:

-ale nie ogarnieta administracja nq

AMDIN:

- czekaj juz ci dam .. .

 

 

YY .... sorry ale co to ma byc ? bawienie sie graczem ? takie kawały to sobie koleś rób w szkole albo na podwórku ...

 

 

NIE POLECAM!

 

 

aaa, czyli jest 10 graczy, jakiś event, zamieszanie

 

wchodzisz na serwer

aaaaaaaaaaaaadmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

*klask klask klask*

i już ma być admin?

światy ci sie pomyliły kolego ;x

ciesz się, że w ogóle admin był -.-

 

 

polecam ten serwer, naprawdę rzadko spotyka się tak ogarnięte serwery :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...