Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS zawiesza mi sie po wejściu na serwer/new game


opos999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Gdy właczam cs wszystko jest jak zawsze normalne ale gdy wbijam na serwer lub singla wyskakuj mi ramka wyboru tt lub cs zawiesza mi sie CS.Wtedy musze ctrl+Alt+delete zeby wyłaczyc.

Próbowalem z 10x reinstalowac i pobierac od nowa ale nie działa.Ten bład zrobil sie z dnia na dzien.

 

Proszę o szybka i skuteczna pomoc

Opublikowano

Zresetuj swoją kartę sieciową. Lub Router jak masz.

Jak nie pomoże ustaw MTU

 

@Down

Jak by nie miał patcha to by w ogóle nie wszedł na serwer.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Zresetuj swoją kartę sieciową. Lub Router jak masz.

Jak nie pomoże ustaw MTU

 

@Down

Jak by nie miał patcha to by w ogóle nie wszedł na serwer.

 

 

Gdzie to trzeba wejsc zeby zresetowac bo ja zielony i co trzeba kliknoc

Opublikowano

Możesz po prostu wyjąć kabel z niego / kabel z gniazdka.

 

Ale większość routerow ma mały przycisk, którego wcisniesz igłą, i innymi tego typu narzędziami.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Ale większość routerow ma mały przycisk, którego wcisniesz igłą

 

ja mam na widoku to, ale nie polecam bo musisz od nowa wszystko konfigurować, gorzej jak poprostu rodzina też korzysta z kompów od tego routerka

Opublikowano

Mam ten sam problem i nie pomogło resetowanie routera....

 

JAk ustawia się to MTU ? Mogę liczyć na dalszą pomoc?

Jeśli chcesz żebym ci odpowiedział na pytanie, nie zapomnij zacytować mojego postu lub mnie oznaczyć  :)

 

Opublikowano
Kliknij na przycisk Start > Uruchom i wpisz: cmd.exe następnie kliknij OK.

Uruchomi ci się wiersz poleceń, w którym to wpisz: ping -f -l 1500 www.adres_dostawcy_xxx.pl

adres_dostawcy_xxx – podaj adres dostawcy internetowego np. tp bądź adres dowolnej witryny względem której będziesz optymalizował połączenie.

Maksymalne i „sensowne” ustawienia jak na polskie warunki to MTU=1500, które uzyskamy w sieci LAN.

 

Gdy ustawisz MTU za duże otrzymasz taki komunikat:

Pakiet musi być podzielony na fragmenty, ale ustawiono opcję DF

 

Zmniejsz MTU o 10 czyli wpisz: 1490

Np. możesz uzyskać taką odpowiedź: Odpowiedź z 217.17.34.35:bajtów=1460 czas=128ms TTL=59

Docelowo dobierasz ustawienie o 1 mniejsze niż takie, w którym otrzymujesz komunikat o podziale pakietu na fragmenty.

MTU zmienisz programem ze strony: CMTU

 

Po restarcie komputera masz nowe MTU.

Adres dostawcy weź

www.google.pl

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Cytat

 

Kliknij na przycisk Start > Uruchom i wpisz: cmd.exe następnie kliknij OK.

Uruchomi ci się wiersz poleceń, w którym to wpisz: ping -f -l 1500 www.adres_dostawcy_xxx.pl

adres_dostawcy_xxx – podaj adres dostawcy internetowego np. tp bądź adres dowolnej witryny względem której będziesz optymalizował połączenie.

Maksymalne i „sensowne” ustawienia jak na polskie warunki to MTU=1500, które uzyskamy w sieci LAN.

 

Gdy ustawisz MTU za duże otrzymasz taki komunikat:

Pakiet musi być podzielony na fragmenty, ale ustawiono opcję DF

 

Zmniejsz MTU o 10 czyli wpisz: 1490

Np. możesz uzyskać taką odpowiedź: Odpowiedź z 217.17.34.35:bajtów=1460 czas=128ms TTL=59

Docelowo dobierasz ustawienie o 1 mniejsze niż takie, w którym otrzymujesz komunikat o podziale pakietu na fragmenty.

MTU zmienisz programem ze strony: CMTU

 

Po restarcie komputera masz nowe MTU.

Adres dostawcy weź

 

www.google.pl

 

 

Ustawilem MTU opowiednie wyskoczylo mi bez

Pakiet musi być podzielony na fragmenty, ale ustawiono opcję DF i 0 % strat

 

I LIPA

Opublikowano

 

 

ja mam na widoku to, ale nie polecam bo musisz od nowa wszystko konfigurować, gorzej jak poprostu rodzina też korzysta z kompów od tego routerka

 

Szczerze? Robiłem to dziesiątki razy i nigdy nie musiałem od nowa konfigurować.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

To ustaw go za pomocą cmtutool

Jaką miałeś liczbę z 0% strat taką wpisz tam i uruchom ponownie komputer

 

Download:

http://www46.zippyshare.com/v/59824993/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/file/e6f58d57968d086a76be0095fcb3ac3f5243f6380587c52eaee2c2b334cdec15/analysis/1336482414/

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

To ustaw go za pomocą cmtutool

Jaką miałeś liczbę z 0% strat taką wpisz tam i uruchom ponownie komputer

 

Download:

http://www46.zippyshare.com/v/59824993/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/file/e6f58d57968d086a76be0095fcb3ac3f5243f6380587c52eaee2c2b334cdec15/analysis/1336482414/

 

 

 

 

Ustwawiłem mtu 1464 na 0%strat i w tym programie co mi dałes wpisałem 1464 zrestartowałem kąpa i lipa znowu to samo

Opublikowano

Usuń plik userconfig

Z configu usuń linijkę "exec userconfig.cfg"

I uruchom jako administrator.

 

Już naprawdę nie wiem co.

 

@Gamers

Po prostu skończyły mi się pomysły.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Usuń plik userconfig

Z configu usuń linijkę "exec userconfig.cfg"

I uruchom jako administrator.

 

Już naprawdę nie wiem co.

 

 

 

Nie ma takich plikow w folderze z cs"em

 

 

Chyba zostało tylko całkowite formatowanie kąpa:(

Opublikowano

FOLDER_Z_CSEM/cstrike

 

here.

 

Paweł, skoro nie radzisz sobie z prostymi problemami to po co piszesz, że w ogóle nie dasz rady? Jak od początku nie ogarniasz to w ogóle nie pisz

 

 

 

 

Zainstaluj grę na inny dysk, lub odpalaj grę z portable na np. pendrive.

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

caytam te wszystkie komentarze i nic nie pomoglo...

Nie odświeżamy tematów starszych niż 30 dni.

 

Cls.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...