Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Po zabiciu gracza wyłącza się metin


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam taki problem, że jak zabije gracza to wyłącza mi się metin. Czym to może być spowodowane ? nie zawsze to się dzieje. na 20 zabić może się wyłączyć 3 razy, 10 razy, raz albo w ogóle. Ja podejrzewam, że to przez bronie. Na każdej postaci wywala ze wszystkich broni. Nie patrzylem tylko tych standartowych Bojowy itp - Zaraz zobaczę i powiem.

 

@Edit

 

jak bije hitami i gracz padnie to tez wyłącza się metin, ale podkreślam nie zawsze.

 

 

@edit2

Patrzyłem bojowym - Też wylacza się metin - to raczej nie od broni, bo bojowy nie powinien miec buga ;p

 

tutaj filmik pokazujący ten bug.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WBvRtoadLzM&feature=youtu.be

 

 

PS. Nie napisałem.

 

Korzystam z plików by Qentinios oraz z Jego clienta.

http://www.mpcforum.pl/topic/519963-dlpliki-serwerowe-by-qentinios/

 

 

Jedynie co grzebałem w kliencie to : Dodanie nowych ulepszaczy, efekty pierscieni( Siły Woli , lizak itp), zmniana efektów skilli na standardowe no i root , locale_pl.

Nie grzebałem nic w broniach.

350x19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...