Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Kto zdobędzie Mistrza Polski?


Ekstraklasa 2012  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie dzisiaj Mistrzem

    • ?l?sk Wroc?aw
    • Ruch Chorzów
    • Lech Pozna?
    • Legia Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj ostatnie mecze T-Mobile Ekstraklasy.

Szanse na mistrzostwo mają nadal 4 drużyny. Tak wyrównanego sezonu nie było dawno.

Kto waszym zdaniem sięgnie dzisiaj po tytuł Majstra:)?

 

Sytuacja w Tabeli

 

 

1.Śląsk Wrocław 53 pkt (46–31)

2. Ruch Chorzów 52pkt (42–27)

3. Lech Poznań 51pkt (42–22)

4. Legia Warszawa 50pkt (41–17)

 

Osobiście stawiam na Lecha ale obawiam się że Wisła podłoży się Śląskowi Wrocław i to oni zdobędą Mistrza.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji:)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Mam nadzieje, że nie będzie to Śląsk.. W Ruch też za bardzo nie wierze.

 

Lech albo Legia, lepiej, żeby to Warszawiacy reprezentowali nas w EL. LM

Opublikowano

To co kolega up.Lepiej by bylo gdyby Legia reprezentowala w LM ale jestem za Lechem.

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

Opublikowano

To co kolega up.Lepiej by bylo gdyby Legia reprezentowala w LM ale jestem za Lechem.

 

Legia ? hmm dla mnie to 2 opcja po lechu.

Legia zrobi to samo co wisla beda od poczatku prowadzic Thiller a nie gre.

Niepamietacie jak LEch wygral z The Citizens i Stara Dama ???

Opublikowano

Wszystko byle nie chorzowscy :P Lechici albo ci gorole z wrocławia.

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Gość malutki688
Opublikowano

szkoda bo oni raczej nic nie pokaza w LE, jestem z Warszawy, ale najlepiej chyba gdyby Lech gral w le

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...