Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jak najszybciej zarobić kasę? Może być na hackach :D.


ZmixOowany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, z racji tego iż chciałbym sobie nakupować kart za 50tys, a zarabianie kasy na All in jest monotonne. Czy jest jakiś inny, bardziej efektywny sposób? Oczywiście hacki też mogą być.

2313729862.png
Opublikowano

No cóż, all in'y to obecnie najszybszy sposób na zdobycie kasy. A hacków zadnych na nią nie ma.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

All in'y to jest jeden wyścig o nazwie ALL IN [ucieczka drużynowa] :D

Można ten wyścig zbugować i dostać więcej kasy i rep.

Jak można dajcie like na wytłumaczenie :>

1365425281-U294119.png

Opublikowano

Okej.

Bugujemy tak:

Na pościgu jedziemy 1,2,3. Nie możemy być 4. Pod koniec, gdy ostatni gracz jest około 300 metrów przed metą klikamy dalej, podlicza kase i rep, które dostajemy podwójnie.

 

@down

 

właśnie przed chwilą pykałem, byłem 3. Nadusiłem dalej, gdy 4 był 512 m przed metą. Nie zbugowało +dostałem srebrną kartę.

 

Chodzi o to, by podczas podliczania kasy i repa ten czwarty wjechał na metę.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

@UP

 

Okej.

Bugujemy tak:

Na pościgu jedziemy 1,2,3. Nie możemy być 4. Pod koniec, gdy ostatni gracz jest około 300 metrów przed metą klikamy dalej, podlicza kase i rep, które dostajemy podwójnie.

 

Nie trzeba 300m, można odrazu.

1365425281-U294119.png

Opublikowano

sorki, ale nie rozumiem że klikamy dalej ... jadę wozem i jak mam kliknąć "dalej" jak nie przejechałem przez metę? sory ale jestem zielony w tej grze może ja coś przegapiam

 

@edit

Napisaliście że można samemu jechać, więc?

Opublikowano

@up

nie, jak dojedziesz na metę,ostatni gracz jest ok. 300 m przed metą, w tedy klikasz dalej.

 

I nie da się jechać samemu, chyba że wszysty wyjdą z gry i zostaniesz sam.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...