Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak aktywować Back To Karkand Ru


WapSters

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam Battlefield 3 PL i dzisiaj zakupilem dodatek Back To Karkand Ru, chcial bym sie dowiedziec jak moge ten dodateek aktywowac jesli podstawowa wersja gry jest polska a dodatek jest rosyjski

 

Z góry THX

Opublikowano

Podejrzewam że bd problem odpalić rosyjski klucz na polskiej edycji gry.

Kod do Back to karkand wklepujemy w originie

random.jpg

Opublikowano

Jak ja kupowałem klucz to dostałem emaila z instrukcją, klucz aktywowałem na Ea.com

 

Musisz najpierw zrobić ruską wersje > b2k > polska wersja

OndteAw.png
Opublikowano

Jak ja kupowałem klucz to dostałem emaila z instrukcją, klucz aktywowałem na Ea.com

 

Musisz najpierw zrobić ruską wersje > b2k > polska wersja

 

A mógł byś dać dokładna instrukcje jak to zrobic ?

Opublikowano

A mógł byś dać dokładna instrukcje jak to zrobic ?

Jeżeli dobrze rozumiem chodzi tu o wgranie RU wersji językowej do polskiej, następnie aktywowania gry i ponownym powrocie polskiej wersji.

Wszystko masz opisane tutaj:

http://www.gamekeystore.net/newstore/bf3-language-change

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bede miec RU wersje bf3 i jak bede chcial kupic Polskie Close quarters lub B2k to jak to zrobic najpierw spolszczyc RU BF3 >b2k ?

 

I czy na RU cd-keyu mozna tylko na europejskich serwach grac ?

Opublikowano

Ja bede miec RU wersje bf3 i jak bede chcial kupic Polskie Close quarters lub B2k to jak to zrobic najpierw spolszczyc RU BF3 >b2k ?

 

I czy na RU cd-keyu mozna tylko na europejskich serwach grac ?

Sam mam całego ruskiego bf'a razem z b2k gram np. na serwie roja i rock'a i serwach CGC czy jak one się zwą :)

Opublikowano

Żeby aktywować rosyjski B2K na początku musisz grę zainstalować po rosyjsku wtedy wklepać rosyjski B2K do Origin. Później poradnikiem np. od DeeJayPallaside jak spolszczyć BF3 i wszystko powinno być git. Mój kolega tak zrobił oraz DJ także.

a652c2d1203e49bc.png?1337889984611

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...