Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MineKon FB+Survival 24/7 1.2.5


Smro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zapowiedzieć serwer, który będzie najbardziej epickim dziełem w histori Minecrafta. Będzie to serwer stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów! Jest to serwer dla Ciebie! Każdy, kto chce, może dostać pustą działkę lub gotowy domek w jednym z naszych osiedli!

 

 

~MineKon~

 

 

 

 

 

 

 

 

PvP: On

Spawn potworów: on

TnT (trotyl): off

Typ: FreeBuild+Survival

Sloty: 50

Nether: On

 

 

 

 

 

 

Pluginy:

Authme

Essentials

World Saver

WorldGuard

LWC

AntiCreeper

NoLag

Fractions

 

..i wiele wiele innych

 

 

 

 

 

Kadra:

Head Admin: majki

Admin: aris

Moderator: Madrox24

Budowniczy: brak

Jeżeli chcesz piastować jakąś funkcję, złóż podanie w tym temacie. Przedstaw swoje umiejętności, a, jeżeli chcesz zostać budowniczym, podaj 5 zdjęć swoich budowli.

 

 

I to, na co wszyscy czekacie, czyli zdjęcia!

 

 

Spawn:

http://desmond.image...png&res=landing

 

 

Widok na spawn z daleka:

http://desmond.image...png&res=landing

 

Mario:

http://desmond.image...png&res=landing

 

Widok na jedno z osiedli:

http://desmond.image...png&res=landing

 

Galeria handlowa 'GALAXY'

http://desmond.image...png&res=landing

 

Amfiteatr (arena do bitew):

http://desmond.image...png&res=landing

 

Stadion FC Minecraft:

http://desmond.image...png&res=landing

 

Minekon Eye:

http://desmond.image...png&res=landing

 

 

Okręt wojenny U.S.S Minekon:

http://desmond.image...png&res=landing

 

 

 

 

 

Otwarcie serwera nastąpi w niedalekiej przyszłości (około dwóch tygodni). W tym czasie powiększymy mapę i dodamy dla Was wiele ciekawych atrakcji.Z niecierpliwością czekamy na Was i Wasze podania.

 

 

 

 

Niech Moc będzie z Wami!

 

Pozdrawiam,

majki

Opublikowano

Ta mapa nie była pobrana, budowali ją mapperzy pod przewodnictwem Arisa. Zapewnili mnie, że zrobili ją sami, mało tego, robili ją przy mnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...