Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jest możliwość o UnBana


Night1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie dotyczące UnBana

Chcę się zapytać czy w LoL'u można się odwołać od bana

 

Opis sytuacji :

Grając w LoL'a 5vs5

W trakcie ładowania straciłem połączenie i zostałem zreportowany .

 

 

PS : Pisze odnowa ten temat gdyż może weszły jakie kolwiek zmiany w odzyskiwaniem konta :D

Dzięki za pomoc poleci + Proszę o szybką odpowieć .

PS2: Soory za błędy :D

PS3Edit: Jeśli jest taka opcja jak UnBan proszę o linka . :)

Opublikowano

Tak ale ostatnio miałem większe problemy z łączem dostałem ostrzeżenie po naprawie myślałem że jest już ok po 2 dniach zagrałem już chyba 4 mecza i zerwało mi łącze na . Około 2-3 godz :)

Leci plus za szybkość odpisania :)

Opublikowano

Jeżeli to z twojej winy, wiedziałeś o problemach nie ma szans.

Jeżeli z winy usługodawcy możesz się odwołać.

Opublikowano

Jeśli już miałeś bana na 1 dzień to teraz dostaniesz bana na 3 dni :).Możesz wyjaśnić swoją sytuacje z polączeniem i nie będziesz miał bana :D

 

Tak a jak napisałem w PS3Edit gdzie mogę wyjaśnić tą sytuację ?

Jeżeli to z twojej winy, wiedziałeś o problemach nie ma szans.

Jeżeli z winy usługodawcy możesz się odwołać.

Usługodawcy Mamy na myśli Lącza czy LoL'a ?

Opublikowano

Jeżeli to z twojej winy, wiedziałeś o problemach nie ma szans.

Jeżeli z winy usługodawcy możesz się odwołać.

 

Jeśli napiszesz, że padał Ci net z winy usługodawcy, to zostaniesz poproszony o dowody ^_^ Przynajmniej tak było w moim wypadku.

Opublikowano

Niewiem narazie zostawie to w spokoju bo jutro i tak mam UnBana nastepnym razem będe mieć dowody w zapasie :) Dziękuje można zamknąć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...