Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ogłoszenie] Odszedł Król. Niech żyje Król!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Pragnę poinformować Was drodzy forumowicze, że dzisiaj Mounthains, który pełnił do tej pory funkcję kidmoderatora, awansował na funkcje modereratora działu!

 

Z dniem dzisiejszym, xdaniel zrezygnował z funkcji moderatora metin2.

 

Tym samym od dzisiaj Mounthains pełni piecze nad działem Metin2 i to on wysuwa propozycje co do nowych kidmoderatorów!

 

Gratulujemy!

Opublikowano

ave Mount,oczywiscie gz

moze by tak tylko Mounthains byl jedynym modkiem w dziale metin(czyli brak kid-modow)

 

 

 

" Żyć chwilą, nie chwilę "

Gość Mounthains
Opublikowano
NIE

NIE

NIE

NIE

NIE

NIE

NIE

DANIEL WRACAJ MOUNHAIS SPADAJ !!

 

 

 

Topic pierw@ wilekie dzięki.. Zmotywowaliście mnie do pracy w tym dziale

 

 

up@ Naucz się pisać mój nick wtedy się odzywaj

Opublikowano

Dobrze że Mounthains został modkiem należało mu się :]

 

zastanawiam się nad kidmodem ... :>

Gość Mounthains
Opublikowano
Starajcie się bo to Mouthains wybiera kidow a nie kokosz czy seldek !!!

 

 

Fajna sygna ^^

 

jednego nowicjusza wybrałem ;>

 

został jeszcze 1 ;]

Opublikowano

może już zamknijcie ten temat a gratulacje na pw bo sie spam robi

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Gość Mounthains
Opublikowano
może już zamknijcie ten temat a gratulacje na pw bo sie spam robi

 

 

ja ci dam na pw -,- skrzynkę mi zaśmiecać

Opublikowano

sorki za spam ;]

 

ale Gratuluje rangi Modka ;]

 

 

95a062c8256b792f.jpg

Jeżeli Komuś pomogłem to nie obrażę się jak ktoś oceni mój post pozytywnie ;] (da mi punkt)!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...