Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Ostateczna walka privow i globali!


bobo2201

Na czym grasz?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na czym grasz?

  2. 2. Na jakiego rodziaju serwerze grasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc!Ostatnimi czasami patrze na sytuacje privow.Wypatrzylem, ze sa roznorodne serwery z roznymi nowosciami.Privy mozna podzielic na:easy, medium, oraz hard.Ostatno dolaczyl do nas, tak ze 4fun.Serwery roznia sie nie tylko poziomem trudnosci, ale i typem.Sa to serwery:hamatchi, dedyk i VPN(mniej znany wsrod polakow).Privki mozna tez podzielic na:ojczyste i zagraniczne.Do privow dolanczaja tez globale.I teraz tak:wsrod nich jest teraz walka.Kazdy ma swoje upodobania.I teraz jest do Was takie pytanie.Jaki serwer wybierzecie.Ten temat powstal poto aby wiecej powstawalo serwerow tego typu, jakie sie nam podobaja.Mozecie(jak chcecie) zaproponowac serwer, ktory wam najbardziej przypadl do gustu.Prosze o nie krytykowanie tematu,nie uzywanie wulgaryzmow i o niezamykanie tematu.Z gory dziekuje!!!

Opublikowano

Grajcie na diamond mt2.Serwer ogarniety(dla mnie pod serwer easy) i malo dzieci,Polecam!!!

Szukajcie sury o nicku ZumaariBm!Jino jak by co.

Opublikowano

Po pierwsze nie dubluj. Po drugie najpierw pyta się moderatora czy można założyć taki temat - pewnie zaraz ci go usuną jak nie masz pozwolenia. Po trzecie diamond jest stary i nie opłaca się grać


d3eh5b.jpg

Opublikowano

Po pierwsze: co niby dubluje?Po drugie:co w tym temacie jest takiego zeby pytac sie o modka ´´czy moge zalozyc ten temat?´´ po trzecie: jaki stary?! ten serw moze rok a nawet nie stoi wiec...A nawet jak zamknie to co z tego... Kilka moich tematow juz usunal wiec... a wgl bede pisal tematy az napisze pozadny!

Opublikowano

Wiesz na tym forum jest regulamin (troche naciągany niestety ;/) i dublowanie (pisanie 2 postów z rzędu) jest nieregulaminowe. Tak samo trzeba się zapytać modka czy można zrobić dyskusję nie na temat konkretnego serwera w tym dziale. Tak, diamond jest stary i 90% graczy online ma 130+.


d3eh5b.jpg

Opublikowano

130lvl w tydzien(po 1godz dziennie) sie zdobedzie(przy oczywiscie czestym expieniu(ok 90 procent tego czasu)).Ja tego tematu wczesniej nie pisalem, a wgl inne tematy tez nie maja dyskusji na konkrety temat.Poszukaj 30 sek. na tym dziale, a znajdziesz!

Opublikowano

Ten temat powstal poto aby wiecej powstawalo serwerow tego typu, jakie sie nam podobaja.Mozecie(jak chcecie) zaproponowac serwer, ktory wam najbardziej przypadl do gustu.Prosze o nie krytykowanie tematu,nie uzywanie wulgaryzmow i o niezamykanie tematu.Z gory dziekuje!!!

 

Jest coś takiego jak publikacje serwerów w którym każdy może coś wybrać dla siebie i

http://www.mpcforum.pl/topic/256509-wasz-wymarzony-serwer-wymiana-zdan/

więc nie rozumiem po co ten temat. Close

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...