Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LegendCraft [FreeBuild] [Dedyk] [NoWL] [NoPvP] [NoPremium] [10 slotow]


MrMateuszPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngLegendCraftDiamond_%28Gem%29.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: f20.owncraft.pl:25086

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

 

pluginy.png

Ciekawe

zespol.png

WitajMilordzie,MrKamilPL

dodatkowe.png

Różne atrakcję !

Częste eventy !

Mob Arena !

Tani moderator !

 

 

Generator wykonany przez Sentence

Opublikowano

Tak dokładnie.

Serwer do dupy za przeproszeniem.

Trzeba płacić za moderatora.

Ogólnie jeden z najgorszych serwerow.

NIE POLECAM!

Opublikowano

Zjebany serwer Admin dal mi bana za niby x-raya bo w 1h zdobylem set diaxowy...

Admin 12 lat nie umie wgrywać pluginów. Vip 7 zl - Zdzierstwo bo tylko umie latać

Serwer pod kase ! Nie polecam !

//Zakaz reflinków

Opublikowano

Heh dla cb ;) Szczerze Nie obchodzi mnie twoje zdanie bo mam plugina i cie szpieguje chlopie chodzisz po diaxy ale nie bd sie rozpisywal. Powiem tak tobie sie nie podoba server trzeba utrzymac a sam nie bede placil Vip ma fajne opcje ;)

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Zjebany serwer Admin dal mi bana za niby x-raya bo w 1h zdobylem set diaxowy...

Admin 12 lat nie umie wgrywać pluginów. Vip 7 zl - Zdzierstwo bo tylko umie latać

Serwer pod kase ! Nie polecam !

 

Server pod kase bo co? poniewaz Do kupienia jest Vip to chyba proste jak na kazdym serverze a dostales bana za x-ray ktorego miales ;)

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

SERWER TO DNO! nie polecam nigdy w życiu dostałem bana bo typek mi przelał dużo kasy dość, że niby mam hacka na kase na pluginach :)

Nieźle! hehe Kamil to jest bachor nie mam zamiaru nigdy więcej z nim się uganiać on ma max 16 lat śpicur... dostałem bana z powodem : Japa smiercielu" tak, z takim błędem :) także pozdraiwam noobów którzy tam grają

 

Aha bana za xray'a bo miałem miecz diaxowy i 1 diaxa!! pozdrrooo

 

SERWER NOOBSKI ŻAŁUJE 3h GRY KTÓRE TAM SPĘDZIŁEM PRZY TYM IDIOCIE KTÓRYM JEST MrKamilPL!!! ZERO

2qm2rty.jpg

 

Sygna Wykonana Przeze mnie!

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...