Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana Nazwy Konta/ Stare Konto/ Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Witam czy jest mozliwosc zmiany nazwy konta ?

oczywisice Join date powinna zostać... juz dawno tak sie nie nazywam ze tak rzeknę.

 

2.

Mam tutaj stare konto kolegi, posiadam pass/e-mail/nazwe tylko nie wiem dlaczego nie moge na to konto wejsc

( moze jest banned albo cos ? ) moge podać jakiemuś adminowi zeby sprawdzić ewentualnie bardzo mi zalezy na wczesniejszym join date i tym ze tam jest troche postow :P

 

3. Czy osoby które piszą dosyć dziwnie np "ruwnierz" albo coś w tym stylu, czyt. błędy ortograficzne. Mogą otrzymywać stopniowo % ? Bardzo mnie to denerwuje...

71170943.jpg
Opublikowano
1.Witam czy jest mozliwosc zmiany nazwy konta ?

oczywisice Join date powinna zostać... juz dawno tak sie nie nazywam ze tak rzeknę.

 

2.

Mam tutaj stare konto kolegi, posiadam pass/e-mail/nazwe tylko nie wiem dlaczego nie moge na to konto wejsc

( moze jest banned albo cos ? ) moge podać jakiemuś adminowi zeby sprawdzić ewentualnie bardzo mi zalezy na wczesniejszym join date i tym ze tam jest troche postow

 

3. Czy osoby które piszą dosyć dziwnie np "ruwnierz" albo coś w tym stylu, czyt. błędy ortograficzne. Mogą otrzymywać stopniowo % ? Bardzo mnie to denerwuje...

 

1. raczej nie bo tez chcialem zmienic

2.napisz co ci wyskakuje gdy dajesz zaloguj

3.za bledy ort nie ma % ale za spam jest

Opublikowano

Jak podasz jakiemuś admowi dane do tego konta, to z nim pożegnaj. Nie dość że ban za multiacc to jeszcze za to że to jest konto kogoś innego.

 

Bb ;*

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

@up

po ostatniej linijce stwierdzam iz masz >16 lat...

ale nvm

"Nie dość że ban za multiacc to jeszcze za to że to jest konto kogoś innego."

Multiacc oznacza iz załozyłem wiecej niz jedno konto. A ja tego nie zrobiłem Mistrzu.

Konto kogoś innego - za to jest ban ?

TO bardzo ciekawe bo np jak ktoś jest w szkole i ma informatyke wejdzie na mpc a np komputerow jest w szkole 30 ( serwer - ten sam ip ) to znaczy ze jak 2 razy ktos sie zaloguje z tego samego ip - na inne konta.

Dostanie bana ?

 

Ciekawe.

ps: dorośnij.

71170943.jpg
Opublikowano

a mozna wiedzieć kto tutaj jest adminem ?

Pamietam ze kiedyś był kokosz ale raczej nie prowadziłby takiej stronki nadal :D

71170943.jpg
Opublikowano
po ostatniej linijce stwierdzam iz masz >16 lat...

 

Chciałeś zakozaczyć, ale cuś Ci nie wyszło ;d

Opublikowano
Chciałeś zakozaczyć, ale cuś Ci nie wyszło ;d

 

Troszku ;d.

 

Ale reasumując : wg. mnie multiacc oznacza to, że ktoś POSIADA więcej niż dwa konta. Co z tego że ich nie założył. Ja założyłem na ten przykład 8 kont różnym kolegom. Powinienem dostać bana?

 

Nie, ale wyjątek może się zdarzyć. Masz swoje konto i używasz konta kogoś innego. Skąd wiadomo, że nie jest kradzione?

 

Co z tego że piszą z tego samego IP... ? Zakładając, że mam stale IP, tylko 1 komputer/ internet i brata który też użytkuje MPC. Mam za to dostać bana? Nie sądzę, ale to jest jedyna sprawa w której masz racje. Wyjątek potwierdza regułę, a ja twierdzę, że jesteś (tu było jakieś słowo, niestety nie znając jego treści nie masz prawa wiedzieć czy Cię obrażam).

 

@Btw.

 

Co do mojego opisu... Wiesz co oznacza sarkazm? I kto tu ma dorastać...

Hip-Hop nie umarł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...