Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Dungeon Defenders / Komunikat błędu: Instalacja pakietu VCRedist x86 nie powiodła się


BezNickowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko w temacie. Napisałbym to w dziale SinglePlayer, ale coś mi nie chce wejść.

 

Tak dokładniej:

ściągnąłem demo na Steam, odpalam i się instalują te wszystkie rzeczy potrzebne do odpalenia gry. Jak się próbuje zainstalować ten plik, to wywala error

"Komunikat błędu: Instalacja pakietu VCRedist x86 nie powiodła się."

Ktoś pomoże ?

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

Dobra, ale kopie gier można po przeinstalowaniu normalnie przywrócić ?

 

EDIT: Przeinstalowanie gry nic nie dało, teraz Steam od nowa instaluję i grę. Dzisiaj raczej nie dam rady, ale zobaczę.

EDIT2: Cóż, przeinstalowanie Steam też niewiele dało. Może pełna wersja normalnie zadziała. W zanadrzu mam też formata, bo się ogólnie system powoli sypie.

 

EDIT3: Można zamknąć ;)

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

To taki mały refresh ;)

 

Udało mi się odpalić. Wystarczyło w googlach wpisać to samo, tyle że po angielsku, bo na polskich stronach tego nie było.

Robię ten refresh, bo ktoś też może mieć ten problem, a temat spadł na inne strony.

 

Rozwiązanie:

http://forums.trendyent.com/archive/index.php/t-5862.html

( Drugi post od dołu )

beznickowiec.png

By Baksiu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...