Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fatalny błąd Szczęsnego w meczu Arsenalu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedynie polskich bramkarzy mam elo , ale szczęsny teraz coś faila załapał również szacunek dla Lewego i Błaszczyka.

 

MOŻE wyjdziemy

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Nie lubię takiego gadania... Raz mu się zdarzyło wpuścić nie tak trudną do obrony piłkę, ale zobaczcie ile razy ratował Arsenal, ile razy ratował naszą reprezentacje... W meczu z Niemcami był "bohaterem narodu", teraz strzelili mu bramkę to nagle okazał się "łajzą narodu". Dobija mnie takie podejście...

Wierze w to, że na Euro Polska wyjdzie z grupy, remis z Niemcami i Portugalią pokazał, że jesteśmy coraz lepsi.

Opublikowano

Najlepszym się zdarza ;)

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

Szczęsny jest znakomity. Więcej.. jednym z najlepszych. A najlepszym się zdarza popełnić błąd. Cech, Casillas, Nauer Oni też puszczają szmaty, ale na szczęście bardzo rzadko ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Jak dobrze broni to się podniecają, a jak idzie mu źle to najeżdżają jak na świnie.

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Jezeli to byl Fail to widac ze fanboye Farcy ...

Glupio mowiliscie ze Gerwazy jest bez formy itp i nie gra w 1 skladzie a tu sie okazuje

ze RvP nie ma formy... co z tego ze strzelil 2 gole skoro mogl strzelic 4 ?

Gerwazy lubi troche podryblowac i fajna pilke podac i za to go cenie.

Rosicky - zagral mecz na wysokim poziomie.

Song Bilong - tez probowal tam grac w ostatniej fazie ladnie z piety strzelil.

Benayoun - po tym golu przygasl troche

Koscielny - zagral na swoim poziomie.

Verma - Tez chociaz popelnil kilka bledow

Gibbs - Zjebal troche akcji ale....

Ramsey - Drewno jak zwykle

AOC - Ma chlopak talent gra jak Theo za mlodu ;>

Bacary - niestety nawrot kontuzji zlamana noga chyba.

RvP - mial 2 100% akcje ktorych nie wykorzystal.

Chaamak - Na poczatku sezonu pokazal na co go stac lecz pozniej przygasl

Mysle ze jakby Wenger dal mu szanse gry to odzyskal by forme.

Coquelin - hmmm nie wiem co tu napisac.Wymienil pare podan i nic pozatym.

Szczesny - Slaby dzien i tyle.Mowicie ze nie popisal sie ... a to obrona zawinila.

 

Dalbym szanse dzisiaj DJ'owi i Santosowi

Szkoda ze Diabiego nie bylo,,,,chlopak ze styropiany chyba jest zrobiony.

Opublikowano

Najlepszym zdarzają się błędy...

gdyby nie on arsenal nie byłby tak wysoko w premier league a polska reprezentacja nie zremisowała by z niemcami.

random.jpg

Opublikowano

Uaaa.. Trochę mu nie wyszło ^^ Chociaż w sumie śmiałam się z tego jak oglądałam mecz xD No cóż.. Każdy popełnia błędy :3

53639379782847247320.png

 

 

Istny Diabeł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...