Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Wgrywanie aplikacji bez certyfikatu(Hack telefonu)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki temu tutowi będziecie mogli wgrywać wszystkie aplikacje na symbiana bez podpisywania.

Najpierw oczywiście ściągamy paczkę plików

http://www.mediafire...uuqnhcyr3sqofol i od razu skan https://www.virustot...sis/1336200973/

 

 

Pliki wrzucamy na telefon oczywiście po uprzednim wypakowaniu.

Instalujemy i otwieramy program NortonSymbianHackLLD.sis

Naciśnij OPCJE później Anti-Virus następnie Quarantine list

Wciśnij opcje później Restore i potwierdź.

Teraz trzeba odinstalować program (Symantec Symbian Hack) Niema go normalnie na telefonie trzeba wejść w ustawienia - Menedżer Aplikacji-Zainstalowane Aplikacje i tam go znaleźć.

Następnie trzeba usunąć folder c:/shared(żeby go usunąć musimy posiadać program X-plore(za darmo do pobrania ze sklepu)

Teraz instalujemy RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx

Uruchamiamy i klikamy na dwa patche

Jeżeli pojawiło się zielone kółko z ptaszkiem gotowe mamy przerobiony system.

Niestety tej aplikacji nie można usunąć i po każdym wyjęciu karty pamięci trzeba będzie Jeszcze raz włączać patche.

 

To tyle w razie potrzeby pisać.

 

 

Metoda działa na wszystkich wersjach symbiana.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...