Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Elitemt2 pu-kong


er00lek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wiem że było wiele takich tematów jednakże nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

 

Na elitemt2 jest mapa od 110+lvl (mam 120 lvl) lecz gdy wchodze na modzie , odrazu wyłącza mi metina . Wiem że to z powodu braku mapy , lecz nie wiem co dalej zrobić proszę o szybką odpowiedź.

 

Daje Like ;)

Opublikowano
Wiem że to z powodu braku mapy

Dokładnie.

 

Nie wiesz co robić ? Poszukaj paczki z tą mapą i dodaj ją do Kamera.

Opublikowano
Dokładnie. Nie wiesz co robić ? Poszukaj paczki z tą mapą i dodaj ją do Kamera.

 

Właśnie tej paczki potrzebuję i gdzie ją wrzucić.

 

Po prostu nie właź przez kamermoda na ten serwer.Po to jest client by expić na nim.

 

Ale ja nie chcę porady czy mam grać na kliencie czy na modzie , tylko proszę o pomoc ws . moda ;) .

 

EDIT:

 

Patch map został pobrany .

 

Zero efektu.

 

Chce po prostu kogoś teleportować i używać np dmg hack'a którego mam wgranego wraz z modem.

Opublikowano

Sprawdzone , niestety nie pomogło ..

 

Skazany na klienta? No jednak ludziom jakoś to działa , więc jest to wykonalne ;x

Opublikowano

Pobierz clienta i wszystko będzie działało, takie to trudne? Poza tym niech cie ktoś przeniesie i jak masz -110lvl to nie bij mobów bo cie wywali.

Opublikowano

Widzę że chyba nie przeczytałeś dokładnie tematu , ja chcę tam wejść na MODZIE (jeśli chodziło ci o to żebym wrzucił moda do elitemt2 i tam odpalił to to nic nie dało) , a po drugie napisałem że mam 120 lvl + .

Opublikowano

Zatem

1.stworzyłem nowy folder, do którego wkleiłem spatchowanego elitemt2,

2.zainstalowałem tam camermoda (UWAGA! nie działa ten z update 2012, musi być ten z 2011- Plik udostępniony)

3.spatchowałem elite w tym folderze,

4.odpaliłem moda i działało pięknie.

** Jeden ważny szczegół. Nie wiem jak u Was będzie, ale mnie, jak expiłem swoją postke na pu-kong na tym modzie wyrzucało po 2 góra 3min, dlatego po przeniesieniu na pk mniejszego levela z chęcią expienia go najlepiej:

-Znaleźć pierw wolny spot,

-przenieść expioną postkę,

-wyłączyć moda i przejść na zwykłego patchera ; )

Można normalnie expić :D

Miłej gry ; )

 

 

Scan:

https://www.virustot...sis/1336643370/

 

download:

http://www.freefilehosting.net/metin2mod2010sf02032011

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zatem

1.stworzyłem nowy folder, do którego wkleiłem spatchowanego elitemt2,

2.zainstalowałem tam camermoda (UWAGA! nie działa ten z update 2012, musi być ten z 2011- Plik udostępniony)

3.spatchowałem elite w tym folderze,

4.odpaliłem moda i działało pięknie.

** Jeden ważny szczegół. Nie wiem jak u Was będzie, ale mnie, jak expiłem swoją postke na pu-kong na tym modzie wyrzucało po 2 góra 3min, dlatego po przeniesieniu na pk mniejszego levela z chęcią expienia go najlepiej:

-Znaleźć pierw wolny spot,

-przenieść expioną postkę,

-wyłączyć moda i przejść na zwykłego patchera ; )

Można normalnie expić :D

Miłej gry ; )

 

 

Scan:

https://www.virustot...sis/1336643370/

 

download:

http://www.freefileh...d2010sf02032011

Zatem

1.stworzyłem nowy folder, do którego wkleiłem spatchowanego elitemt2,

2.zainstalowałem tam camermoda (UWAGA! nie działa ten z update 2012, musi być ten z 2011- Plik udostępniony)

3.spatchowałem elite w tym folderze,

4.odpaliłem moda i działało pięknie.

** Jeden ważny szczegół. Nie wiem jak u Was będzie, ale mnie, jak expiłem swoją postke na pu-kong na tym modzie wyrzucało po 2 góra 3min, dlatego po przeniesieniu na pk mniejszego levela z chęcią expienia go najlepiej:

-Znaleźć pierw wolny spot,

-przenieść expioną postkę,

-wyłączyć moda i przejść na zwykłego patchera ; )

Można normalnie expić :D

Miłej gry ; )

 

 

Scan:

https://www.virustot...sis/1336643370/

 

download:

http://www.freefileh...d2010sf02032011

ej najpierw masz elitemt2 clijent 2:wypakowujesz do nowego folderu 3:następnie wlaczasz mt2mod i wypakowujesz wszystko do nowego folderu, 4:odpalasz ikonke i to wszystko?? ,,, bo mi nadal nie dziala

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...