Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Co zrobić jak dostales Bana na Mpc By Quardas


Quardas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo zanim napiszesz ,że to nie ten dzial to dobrze sie zastanow bo to nic Ci nie da bo tematu nie przeniose bo nie mam czasu ;).To tyle.Dostales bana na mpc ,nie mozesz sie zalogowac itp itd.Oto jak temu zapobiec potrzebna nam jest Mozzilla Firefox (przegladarka) wciskamy Citrl ,shift i delete zaznaczamy tam aktywne zalogowania,ciasteczka,dajemy usun wszystko i odpalamy na nowo przegladarke to tyle ;).LIcze na like wszystkie jest napisane chaotycznie z powodu pospiechu...

Pomoglem daj Like szukam znajomego do grania na serwerze Turisas wymagania? ;d wiek 15-16+ skype/Ts3

Opublikowano

To nie jest zaden hack wiec to nie ten dzial powinien on byc w Tutorialach Zegnam

 

@Edit Nie sadze by to cos dalo skoro dostales bana w glownej bazie danych :/

76561198093573641.png

Opublikowano

Tak wgl to osoba, która dostałą bana raczej tego nie przeczyta. A jeżeli ktoś wie, że może dostać bana to po prostu zrobi nowe konto ...

Opublikowano

Jesli dostales bana na konto, to nic Ci nie da usuniecie ciasteczek. Musisz po prostu odczekac bana lub zalozyc nowe konto jesli dostales bana permanentnego. Fake- kosz.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...