Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nieodpychanie z buta i z konia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem ze na niektorych serwerach buguje mi sie i nie widze postaci jak wkleje pliki.

Mozna cos na to zaradzic?

Opublikowano

A czego uzywasz na nieodpychanie???

 

@Edit Na modzie jest dobre nieodpychanie ktore nie powinno bugowac

76561198093573641.png

Opublikowano

a jakich plikow uzywasz? tzn od kogo?

Pomoglem daj Like szukam znajomego do grania na serwerze Turisas wymagania? ;d wiek 15-16+ skype/Ts3

Opublikowano

UP chyba wiadomo do jakiego hacka ...pytanie tylko "kogo hacka"jakiego autora

Pomoglem daj Like szukam znajomego do grania na serwerze Turisas wymagania? ;d wiek 15-16+ skype/Ts3

Opublikowano
UP chyba wiadomo do jakiego hacka ...pytanie tylko "kogo hacka"jakiego autora

 

Nie chcę offtopować, przepraszam za post. Ale proponowałbym Ci czytać ze zrozumieniem, zanim napiszesz kolejny post.

Opublikowano

Jedne mam od Eastern a drugie nie pamietam bo jest tylko PC bez nazwy..

Zadne nie chodza a co do moda , niechce m isie zbytnio kazdeego serwera dodawac .

 

Możliwe że na serwie jest jakaś blokada owego hacka i dlatego tak się dzieję

:)

I tu pojawia sie kolejne pytanie czy da sie to obejsc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...