Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] CS jaki sprzęt do bardzo wysokich FPS-ów?


Przemo244

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najważniejsze są procesor i karta graficzna.

Wydają się dobre.

 

Na pewno wyciągnie 300+

A między 300 a 1000 nie ma żadnej różnicy

I mało jest serwerów które mają 1000 fps.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Ale mi nie o to chodzi. Mi nie chodzi o to aby grać na 1000 FPS, tylko jako test wydajności. Mój kumpel mówił mi że jego komputer może wyciągnać 1000+ FPS. Mówi że gra mu się bardzo fajnie, każda gra działa bezproblemowo, w CS'ie może mieć jakie chce ustawienia, wszystkie cheaty mu działają bez zastrzeżeń.

Mój komputer co mam aktualnie wyciąga maks 70 FPS, i chcę się pytać czy ten co kupię wyciągnie 1000 FPS? Czy jak bym sobie w sterownikach karty graficznej wyłączył synch. pionową i wszystko dostosował dla największej wydajności, to czy będę miał 1000 FPS? Chodzi mi o konkretną odpowiedź :)

Opublikowano

Wyłączysz synchronizacje pionową wpiszesz te komendy.

fps_max 1001

developer 1

Będziesz miał 100fps+

 

Lecz nie gra się na developer chyba że na DR

Jak masz ok 300fps wolniej chodzisz.

 

A jeżeli twój komputer wyciąga 70 fps to znaczy że masz włączoną synchronizację

Wyłącz ją w wpisz w konsoli

fps_max 300

developer 1

Może wyciągnie 100+

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Hoho człowieku, mam ustawione w sterownikach wszystko dla największej wydajności :)

I ty chyba nie wiesz jakie mam configi. Mam wpisane "gl_picmip 2"

Chyba wiesz co to robi a jak nie to se zobacz xD

Tak jak ja się staram o FPS o nikt tak nie robi, niemożliwe żebym na tym moim złomie wyciągnał więcej FPS niż mam aktualnie ;)

Opublikowano

hmn popieram nie oplaca sie kupowac kompa, ktory bedzie mogl wyciagnac 1000fps

lecz jesli ci zalezy to polecam cos w stylu tego

http://allegro.pl/na...2279090798.html

oczywiscie pamiec se wymienisz na 1tb :)

na tym kompie wyciagniesz z 700fps luzem

oczywiscie jesli cena jest za duza mozna poszukac tanszego :)

 

 

Karta Graficzna jest lipna.

 

Lepiej to:

 http://allegro.pl/i7-2700k-16gb-z77-hd7870-2gb-usb3-1tb-sata3-600w-i2300525404.html"]http://allegro.pl/i7-2700k-16gb-z77-hd7870-2gb-usb3-1tb-sata3-600w-i2300525404.html

 

?Na tym kompie możesz nawet 1000 fps. Bo ma dobrą kartę graficzną dużo ramu oraz dobry procesor.

 

Jak Wgrasz jakieś jeszcze confingi to możesz nawet 1200+

Opublikowano

<facepalm> Dobra spoko niezle komputery mi podajecie, ale mi chodzi tylko o jedno pytanie:

Czy na tym kompie co wam podałem w linku będe może miał z 1000FPS?

ODP: TAK/NIE

Opublikowano

Chcesz prosta odpowiedz to ja dostaniesz, Tak.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...