Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć komuś gildię ?


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Dziś przedstawię wam

pewny sposób jak usunąć komuś gildię.

Od razu piszę , nie zasypujcie mnie tonami postów typu

"usuń to" czy "zniszczyłeś mi serwer".

Jest to forum o tematyce hakerskiej i tym podobnych , więc mam prawo

takie TuTy zamieszczać. Nie przedłużając przejdziemy do rzeczy.

 

Potrzebujemy :

- Minecraft Non Premium - Innymi słowami pirat

- AuthMe - Serwer na którym jest plugin AuthMe

- Factions - Serwer na którym jest Factions

- Musimy wiedzieć kto jest założycielem gildii , którą chcemy okraść

 

Praktyka :

1.Dowiadujemy się czegoś o gildii , spisujemy koordynaty , dowiadujemy się

kto jest liderem danej gildii.

Polecam komendę "f who <nazwa gildii>.

2.Gdy założyciela nie ma , wchodzimy w minecraft'a po czym zmieniamy nick

na nick lidera frakcji.

3.Wchodzimy na serwer , i wpisujemy komendę

"f disband"

20120404191932.png

ważna sprawa , nie może być przed komendą "/" bo ona nie zadziała !

Oczywiście nie musimy znać hasła.

4.Gildia usunięta. Możemy przystąpić do plądrowania budowli gildii.

20120404191938.png

 

Jak się przestrzec dla administratorów :

1.Zamiast pluginu AuthMe wgrywamy xAuth.

2.


http://www.mpcforum.pl/topic/619265-mini-tuthotnaprawa-buga-z-factions-authme/page__pid__4445589#entry4445589

 

Mam nadzieję , że komuś pomogłem oszukać kogoś lub naprawić ten Bug.

Pozdrawiam , PanEnderman.

Opublikowano

Ta dziękuje ci bardzo. Przez takich jak ty dzisiaj usuneli mi cubiody z zamku który budowałem z bratem od samego rana. Z obsydianu... na serwerze z antyxrayem nazbieraliśmy 30 diaxow.

 

 

Nie no spoko ma prawo.

Dobrze że dałeś dla adminów.

Wyrażam własne zdanie.

Opublikowano

Ta dziękuje ci bardzo. Przez takich jak ty dzisiaj usuneli mi cubiody z zamku który budowałem z bratem od samego rana. Z obsydianu... na serwerze z antyxrayem nazbieraliśmy 30 diaxow.

 

Forum o tematyce hakerskiej. Polałem ze śmiechu. Idź sobie na metina bo tam są takie dzieci co wymyślają różne historyjki.

MPCforum - Multi Player Cheat Hacki , Boty , Bugi.

Dałem ominięcie tego buga też dla administratorów , żeby mi ludzie jak ty dupy nie zawracali , ale jednak i tak to robią.

Opublikowano

Widzę że autor tematu to noobek co się nie zna na konfiguracji pluginu nawet :) Spokojnie da się wejść w config Factions i tam poustawiać że nie będzie się dało pisać bez /

Opublikowano

Proszę bardzo i dodaj to jak możesz do tematu:

wchodzimy w pliki serwerowe /plugins/Factions/conf.json i otwieramy najlepiej za pomocą Notepad ++

szukamy linijki "allowNoSlashCommand": true, i zamieniamy na false, linijka ta znajduje się na początku, trzeba zrobić reload serwera i po sprawie :)

Opublikowano

Tylko ze AuthMe jest bardziej zaawansowany niż xAuth . Ten plugin towarzyszy nam od poczatkow bukkita .

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

... Na moim serwie robie reload po zmianie na "false", a jak sprawdzam to z powrotem mam "true" :(

Help ....

 

OK, już działa :)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po Co Grac, i usuwac komus gildie dla chamstwa, nierozumiem :P

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...