Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przepraszam że Ten Temat W Złym Dziale I Nie Powinien Być Założony


ZychuP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najpierw do innych co truja dupe modkom(sory za wyrazenie)

 

Co wy do nich macie? Robia to co mają robic! Zamykanie zbednych tematow,czy dawanie banow-opcja szukaj nie boli!!! Wg mnie dobrze wywiazuja sie ze swojej roboty,zamykaja tematy ktore juz były. Ale wy płaczecie ,chyba dlatego ze macie malo tematow,gdzie mozna pospamowac-,-. Np . Jest sobie użtkownik redblue i zaklada temat: Pomocy nie moge przepisac chińskiego znaczku, a w podklejonych tematach jest już taki. Modek więc od razu zamyka taki temat i pojawiaja sie na jego temat wyzwiska ze zamyka temay ;/ Zastanowcie się po co składacie aplikacje na moda?

 

 

Do Modow:

 

Robcie to co macie robic i nie przejmujcie sie opinia innych!

 

 

Tyle...temat do zamkniecie ;]

jA Nop

Opublikowano

autor dobrze mowi^^

 

ja tam do modow nic nie mam ...

 

oni ich wyzywaja bo dzieci nie maja gdzie spamic ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...