Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy moźna spolszczyć Battlefielda 3 na ruskim cd-keyu?


Byniu99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spolszczyć się da.

Ruskie keye są niepewne gdyż może on zostać zbanowany :(

 

@Googlus

Nie pokażę ,bo tylko czytałem takie wypowiedzi być może nawet z tego forum...

Opublikowano

Spolszczyć się da.

Ruskie keye są niepewne gdyż może on zostać zbanowany :(

Pokaż mi jedną osobę, która mi potwierdzi, że została zbanowana za RU key.

Spolszczyć się da.

Opublikowano

@HELGHAST997

 

Co to za pierdolenie że zostanie zbanowany?Jeden powie, drugi powtarza i tak w koło...

 

Sam mam ruskiego keya i niczym się nie różni od innych..

 

@TOPIC

 

Mi sprzedawca przy zakupie dawał instrukcje co i jak.

Opublikowano

Boże nigdy bana za ruskiego keya nie dostaniecie. Ja kupuje też za tydzień keya od gamecodes.Najwyzej powiecie suportowi np. moja babcia mieszka w rosji i na urodziny mi battlefielda 3 kupiła i ci nic nie zrobią, ponieważ oni na tym zarabiają

Opublikowano

Uwierzcie że za ruskiego prędzej czy później wyłapiecie banika tak jak i ja ( więc milczcie jak nie macie o tym pojęcia)

http://hardforum.com/showthread.php?t=1650414 polecam lekturke także od innych graczy z Europy

 

wołalem dopłacić pare złotych i kupić pudełkową wersje z która nie mam żadnych problemów

Opublikowano

Kolega kupił na allegro za 50zł. Też od gamecodes chyba. Śmiga i aż mi żal, że 70zł przepłaciłem ;]

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...