Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowe Życie ! 1.2.5 [24/7][No premium][No WL][Real Life]


Quager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aykrcg.jpg

Informacje główne:

 

 

Kwadratowe Życie,jest to serwer RealLife

Na serwerze są działki, są sklepy, jest metro , nie ma warpów!

Wszystko jak w prawdziwym życiu !

IP: s21.craftserve.pl:38995

Sloty:10

 

Informacje poboczne:

 

Na serwerze jest możliwość kupno Vip?a oraz Biznesmena!

Vip, który kosztuję 6.15zł sms?em dostajesz :

1.Dostajesz działkę 20x15.

2.Masz możliwość założenia własnego sklepu.

3.Za każde zalogowanie dolary.

Biznesmen, który kosztuję 11.07 sms?em, ale za to dostajesz:

1.Otrzymujesz działkę 30x30.

2.Masz możliwość założenia własnego sklepu.

3. Dostajesz 50.000 dolarów na start firmy!

 

Zarząd serwera:

HeadAdmin: Quager

Admin: Troll

 

Pluginy, które znajdują się na serwerze :

1. World Portal

2. FoundBoxx

3. EssentialsAntiCheat

4. WorldEdit

5. Vault

6. PermissionsEx

7. WorldGuard

8. Spectate

9. iConomy

10. AuthMe

11. Permissions

12. WorldSaver

13. BKCommonLib

14. MobArena

15. NoLaggChunks

16. AutoAnnouncer

17. Essentials

18. Jobs

19. NoLaggLighting

20. NoLaggItemBuffer

21. NoLaggTNT

22. ChatManager

23. EssentialsSpawn

24. EssentialsGeoIP

25. NoLaggItemStacker

26. LWC

27. NoLaggMonitor

28. NoLagg

29. ChestShop

30. EssentialsChat

Opublikowano

Odświeżam. Server bardzo fajny, miła oraz pomocna administracja, no i server reallife;) Zapraszam!

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak to jest reallife to ja jestem baletnicą. Serwer pusty, beznadzieja mapa. Pograłem 5min i więcej nie zamierzam.

2lw7hol.png


Νεχ ποσσυμ τεχυμ ωιωερε, νεχ σινε τε. 

Admin Cienia
Opublikowano

Było:

http://www.mpcforum.pl/topic/615096-kwadratowe-zycie-125-247no-premiumno-wl/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...