Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zarejestrować i zalogować się w Metinie! +


Mountines

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie!

Postanowiłem napisać poradnik jak zarejestrować, zalogować i założyć miecz w Metin2!

Krok 1, rejestracja.

Wchodzimy na stronę

http://www.metin2.pl/

 

Klikamy Zarejestruj się.

 

 

Następnie wpisujemy Nazwę użytkownika, E-Mail oraz Hasło.

Ważne, po rejestracji musimy potwierdzić adres e-mail!

 

Krok 2, logowanie.

 

Aby zalogować się do gry, uruchamiamy Metina, następnie wybieramy serwer na którym chcemy grać i wpisujemy swoje dane. Gdy zalogujemy się wybieramy postać, wojownik, sura, ninja lub szaman.

Wybrałeś już postać, dobrze. Teraz możemy wejść w świat Metina.

 

Krok 3, zakładanie miecza.

 

1. Naciskamy "I" lub najeżdżamy kursorem na prawy, dolny róg ekranu i wybieramy zakładkę Ekwipunek.

2. Pojawił nam się "Ekwipunek". Długo się nad tym męczyłem, jak otworzyć ekwipunek, ale w końcu się udało. :)

Jak założyć np, miecz!

 

1. Najeżdżamy kursorem na miecz w naszym "eq"

2. Naciskamy na niego prawym przyciskiem myszy.

 

Dziękuję za uwagę, liczę na to, że pomogłem.

 

Ten tutorial jest napisany dla żartu, aby trochę bardziej rozbawić forum. ;)

neymarrr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...