Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zmienić Wygląd Broni?


Jachna@2gb.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak W temacie.

 

Chciałbym sb np zmienić normalnego famasa na gold (w texture) żebym tylko ja to widział.

 

Da Się Tak?

 

Jeśli Tak To Jak? xD

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Wątpię żeby tak się dało, a wg mnie nie jest to możliwe.

Grzebanie w broniach wyświetla błąd przy próbie uruchomienia WR.

Poza tym ja bym nie ufał gościowi który zarejestrował się 2h temu i ma 2 posty -.-

Edit: Widzicie. Typa usunęli bo pewnie dawał wirusy i keye.

Opublikowano

no nie byl bym taki pewny przeciez robia te mody na texturki np sunny mod tylko i jakos sie da tylko nie wiem czy na broniach trzebabylo by sie ,,specjalistów'' spytac

Opublikowano

Udało Mi Się Coś Wykombinować, Ale Narazie Tylko Takie Coś.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/619584-mod-jachna2gbpl-mod-czarno-bialy/

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Próbowałem Też Instalacje WarRocka z 2008 roku.

Ale Nie Ma Tam Większości Plików. A Po Spatchowaniu Są Nowe...

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...