Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dowód na to, że wszystko da się wygrać.


Pokplas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chce wam pokazać, że nawet z najgorszym teamem można zrobić cud.

A więc tak, team wroga bardzo nas przewyższał, ale jednak LoL to gra strategiczna czyli trzeba myśleć.

Oto screen:

 

 

hecarimlegendarywin.png

 

 

Zapraszam do komentowania w tym temacie :)

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

No tak, byłeś tym najgorszym teamem. Jakbym zobaczył hecarima 6/29 to bym reportował w dodatku denerwuje mnie jak takich no skilli ludzie carrują...

Gość Menesterowy
Opublikowano

Przepraszam, ale co ten temat ma Nam udowodnić?

Pokazałeś jedynie to, że sfeedowałeś i powinieneś dostać bana przez decyzję trybunału.

Prawdopodobnie team wyccarował grę po tym, jak sfeedowałeś.

Opublikowano

Takich graczy jak ty powinno się banować na hardwer id oraz ip oczywiście pernamentnie.

 

@panowie up

Nie czepiajcie się go on jest tak słaby, że nie wie co to znaczy carrować.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Siema chce wam pokazać, że nawet z najgorszym teamem można zrobić cud.

A więc tak, team wroga bardzo nas przewyższał, ale jednak LoL to gra strategiczna czyli trzeba myśleć.

Oto screen:

 

 

hecarimlegendarywin.png

 

 

Zapraszam do komentowania w tym temacie :)

 

pewnie masz 800 elo, a tam wszystkim sie da wygrac majac idiotow w teamie takich jak ty

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Siema chce wam pokazać, że nawet z najgorszym teamem można zrobić cud.

A więc tak, team wroga bardzo nas przewyższał, ale jednak LoL to gra strategiczna czyli trzeba myśleć.

Oto screen:

 

 

hecarimlegendarywin.png

 

 

Zapraszam do komentowania w tym temacie :)

 

Daj nick, a dostaniesz nawet prezent od trybunału za ten wybitny mecz.

Opublikowano

A ja nie wierzę, że wy nigdy nie sfeedziliście :(

 

Co prawda nie aż tak, ale zdarzało się z 0/10, 2/10 itp.

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

OK to ja pierwszy raz jak grałem byle którą postacią i nie wiedziałem nawet co składać i staty miałem 6/9 i kilka asyst to stary feed, feed i jeszcze raz feed. Podaj nick :P

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

A ja nie wierzę, że wy nigdy nie sfeedziliście :(

 

Co prawda nie aż tak, ale zdarzało się z 0/10, 2/10 itp.

 

zdarzac sie zdarzalo, a nawet trollowalem to nigdy nie przekroczylem 20 deadow

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

2 dni temu gralem normala i zgadnijcie chyba nawet z nim bo tez jakos tak i jeszcze beczal ze my mu nie pomagamy i lecimy na kille gralem katarinka bodajze na poczatku gral normalnie potem zaczal padac zaczal logac odwalac jakies farmazony a na koncu nas przepraszal moze sie myle ale dla pewniesci sprawdze filmiki z lol replay

edit ehh niestety lol repley nie nagrywal moich filmikow a szkoda

sora nie zauwazylem ze on rankeda gral czyli jednak nie z nim

100 postów +

200 postów +

300 postów +

400 postów -

8213.png

Opublikowano

jak nie macie 1600 elo to się nawet nie wypowiadajcie na temat dobrych graczy i teamów bo takie są 1/1000000 dosłownie to co tam gra nie pozwala zwykłym ludziom grać solo/duo bo się prawie wygrać nie da a jak widzę jeszcze takie wkurwiające bachory które banują mi specjalnie postać którą napisałem że chce grać to mam ochotę wyjść

 

a tym gówniany, scrennem udowodniłeś że należysz do tego marginesu społecznego lola

NJxbd4x.png

Opublikowano

ale spam w moim temacie ;)

wtedy tak feedowalem specjalnie bo chcialem ten temat zrobić ;)

jak ktos chce moge wstawic screen z przeciwieństwem do tego ;)

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Temat: Daj swój nick, to będę wychodzil z kolejki jak zobaczę Cie w teamie.

 

 

wtedy tak feedowalem specjalnie bo chcialem ten temat zrobić ;)

 

Mam nadzieję ,że zgarnołęś 9 reportów. Przez takich graczy poziom LOLa spada na łeb, team carruje unskilledów na elo bustach, a potem się okazuje ,że typ z 1400 elo nie potrafi LastHitować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...