Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]YouWorld[FB-RP-SV][MODY][Własny Luncher][Własne pluginy]Warto Zajrzeć!


XxNeroxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe Zmiany

Zostanie dodany helikopter :) i może coś jeszcze pisać propozycje !!

Filmik z serwera :)

Cz1.

Klik

Cz2.

Klik(nie aktualne przesyłam nowy Filmik :) )

Chcesz porozmawiać z administratorem

 

TS

 

multi-ts.com.pl

kanał plubliczny3

Wielka Prośba

Start Serwera może się opóźnić z tych powodów iż nie ma pieniędzy na opłatę maszyny

Prosiłbym tych co mają zamiar kupić jakakolwiek rangę o kontakt iż potrzebujemy 110zł na maszynę

Oczywiście ci co kupią jakąkolwiek rangę i pomagając nam w opłacie serwera dostaną więcej niż oferujemy normalnie dla rang vip,supervip,goldmember

Z góry wszystkim dziękuję

Moje GG: 2117609

Dla tych co się nie mogą rozczytać :D

Modyfikacje

Zwierzęta

Potwory

Nether

Własne pluginy

Własny Luncher

No-Premium

Serwer FB-RP-SV

Własny Serwer głosowy TS,Mumble

Serwer Dedykowny 24/7

Administracja:

[HA]Liqwidator_

[HA]Seven

Frakcje,Wojny Gildii,Masa Konkursów i Eventów,MobArena

Własna Strona WWW

Ogarnięta Administracja

Informacje:

Przypuszczany Start Za 2 Tygodnie Lub dłużej

Na razie Po Starcie Serwera Będzie 1 Mod Lub Więcej

Cóż Mało Ramu Więc Starczy Tylko na 1-3 Mody

Po Rozkręceniu Się Serwera I Zarobieniu Około 400zł

Serwer Będzie stał na nowej Maszynie (16 Gb Ramu ;)]

Wtedy Dodam Pozostałe mody :D

Serwer będzie miał parę swiatów

-Świat normalny

-Świat z modami

Na świecie normalnym będzie można grać na standardowym minecrafcie bez modów

zaś na świcie z modmi będą grali gracze tylko clietnem z modmi!

Na naszym serwerze nie bedziesz musiał/ła czeakć ,błagać (spamować)

Administracji o działkę

Kupujesz ją sam/a za 100$ klikając na AGENTA

Pakiet SuperVip,Bip,GoldMeber mozną będzie kupić na stronie

Vip,SuperVip,GoldMember jest tylko na misiąc może bądą promocje :D na 2 miechy

Nowe itemy dopiero będa wprowadzone 1-2 miesiące od stracie

Jak serwer się rozkręci będa otwirane następne serwery miencraft i innych gier (cs,metin2 itp...)

Strona zostanie otwarta dopiero 2 tygodnie lub któcej po starcie serwera a w ten czas będzie dostępne forum

Rekrutacja na kodmodów zamknięta do odwołania

Na stoeni będzie dużo gadżetów jak gildie(info o nich)

gracze online być może ich skiny,ilość zarejestrowanych kont itp..

@@konta rejestrujemy na stronie

więcej onfo na gg: 2117609

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cooltext691361293.png

cooltext6913686121.pngok.png

cooltext691369293.pngok.png

cooltext691369775.pngok.png

cooltext691370214.pngok.png

cooltext691370675.pngok.png

cooltext691370944.pngok.png

cooltext691371622.png

cooltext691372017.png

cooltext691372223.png

cooltext691372543.png

 

cooltext691373194.png

cooltext691373551.png

 

cooltext691374181.png

cooltext691374576.png

cooltext691374950.png

 

cooltext691375297.png

 

cooltext691376264.png

cooltext691376554.png

cooltext691376839.png

cooltext691377138.png

cooltext691377395.png

cooltext691378433.png

cooltext691378715.png

cooltext691379852.png

cooltext691380153.png

cooltext691380352.png

cooltext691380677.png

cooltext691381004.png

cooltext691381180.png

cooltext691381705.png

cooltext691384080.png

cooltext691382127.png

cooltext691382683.png

cooltext691382995.png

cooltext691383405.png

cooltext691383759.png

cooltext691384357.png

cooltext691384815.png

cooltext691384994.png

cooltext691385271.png

cooltext691385794.png

cooltext691386404.png

 

@@Postępy

Luncher 50%

Strona 30%

Pliki 80-90%

Client 50%

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Troszke popraw tom prezentacje bo nie można się rozczytać...

Serwer MT2 Już niedługo!!

Podoba Ci się moja praca??

To pierdyknij +

Zapraszam na Za niedługo otwarty serwer!!!

MT2

Opublikowano

Ja całą przeczytałem , i pisało że trzeba się zarejestrować na jakieś stronie. Tylko jaka strona? I jakie IP?

Opublikowano

czytać a widać nie czytacie :D start z 2tygodnie lub dłużej ;p bo coś tam z banku musi przyjść :D

 

Wstaw w spoilerze wersje dla normalnych userów, dzięki.

Będzie 1 Serwer dla graczy bez modów i z modami... a w tym temacie będę pisał wszystko na temat serwera z modmi i bez ;p

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Ciekawe Ciekawe napewno wbije :D

 

Ciekawe Ciekawe napewno wbije :D

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

UWAGA!!!!

 

IP testowego serwer :79.133.201.85:25767

 

Wbijać

:)

Na normalnym świecie Standardowy minecraft

 

jak ktoś chce wbić na świat z modami to musi mieć takie mody jak :

 

IndustrialCraft2 i BuildCraft, RedPower, modloaderMP! i normalny modloader 

1379958827-U247153.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...