Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Jak poznać czyjeś kordy w multiplayer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to że jak mogę sprawdzić gdzie np. dany graczy jest czyli jego kordy ? jakiś program albo coś? żeby działało na multi ;d

 

proszę o odp pozdrawiam

:>>

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości, można pobrać Client Hack, który pokazuje nam radar a na nim graczy w odleglości 200 kratek od Ciebie.

Daj "Lubię To"

Opublikowano

Nie ma takiego programu, moda, jest tylko plugin, ale potrzebny jest ci op albo admin.

Poradnik jak poznać kogoś kordy:

1. Wciśnij F3

2.Wpisz /tp x y

3. Gotowe masz jego kordy :P

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości, można pobrać Client Hack, który pokazuje nam radar a na nim graczy w odleglości 200 kratek od Ciebie.

 

Polecam RadarBro

Pokazuje nie tylko graczy, ale i itemy, moby etc.

 

@Edit

 

 

//Jeśli serwer na to pozwala możesz użyć Rei's Minimap :)

Tam masz graczy i dużoooo więcej, niestety admin musi coś tam poustawiać...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Polecam RadarBro

Pokazuje nie tylko graczy, ale i itemy, moby etc.

 

Tak też dobry, jak nie znajdziesz tego to poszukaj Nodyus Hack czy jakoś tak ^^

Daj "Lubię To"

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Jest komenda /whois dziala przewarznie pisze czy gracz ma gm,op,range,nick i kordy :)

Proszę o zdjęcie trochę % Staram się :)

Opublikowano

Po co hacki etc?

Jak ktoś ma nie ustawione Authme, xAuth etc (90% serwerów)

To wchodzisz na czyiś nick i jesteś w miejscu gdzie on jest, następnie zapisujesz kordy i przelogowujesz się na swój nick.

Masz kordy, tada

343731479829004887779.png

Opublikowano

Jest też możliwość na niektórych serwerach po prostu wejść na kolesia konto i się nie logować a będzie stał on w danym miejscu i kordy bierzesz : ) (nie na każdym działa)

Dota 2 > Lol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...