Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POSZUKUJĘ!] Działającego i prostego w obsłudze SwitchBot'a na XenoxMT2


botto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu masz najnowszego BS od Padmaka:

http://padmak.de/switchbotv3dl/

Skanu nie daje bo plik z jego strony ^_^

 

Instrukcja:

1. Włączasz metina

2. Logujesz się

3. Idziesz najlepiej do Helen z Magazynu i otwierasz sklep z różnościami

4. Włączasz Switchbotv3

5. Wybierasz "Fenster zum inijzieren auswahlen"

6. Masz 3 sekundy żeby kliknąć na okienko z metinem

7. Czekasz chwilę aż wyskoczy okienko z nazwą serwera

8. Klikasz Tak/ok

9. Logujesz lub rejestrujesz się ( później logujesz :D )

10. Wybierasz bony

11. Broń ustawiasz na 1 miejscu (1 slot licząc od lewej do prawej) itd.

12. Klikasz inne, ustawiasz szybkość zmieniania na 500 ( inaczej omija niektóre bonusy), zaznaczacz automatyczne kupowanie zmianek

13. Klikasz start :P

 

Pamiętaj żeby nakupić zmianek lub żeby otworzyć handlarę ;)

 

Pzdr. Masert

 

 

@PS

UP. Bot z tamtego tematu nie działa, Trzeba pobrać najnowszego i odpalić go wg. mojej instrukcji lub instrukcji w tamtym temacie.

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...