Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Z włączeniem gry


talerz97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Tak jak w temacie gra się nie chce włączać wogle nie chce jej znaleźć tak jakby . Mam windows 7 ultimate 32bit . Co dziwne mam ją zapisaną na dysku C i kiedyś jak instalowałem tą grę to wszystko pięknie działało i także na tym samym systemie .

 

System:Windows 7 ultimate 32bit

Procesor: AMD Phenom 8750 Triple-Core Procesor 2.40 GHz

karta graficzna: Nvidia GeForce 260

 

Pamięć RAM: 4GB

mca.png

 

///Dodawanie reklam w sygnie zabronione

Opublikowano

Wyskakuje ci jakiś błąd, czy po kliknięciu na ikonę CA nic się nie dzieje? Od dawna tak masz? Może przy ostatnim updacie coś się źle ściągneło, mi kiedyś podczas patchowania CA lapek się rozładował, i jak chciałem uruchomić CA, to żadnej reakcji. Jak masz na dysku instalkę to zrób reinstal.

Opublikowano

właśnie to zrobiłem robiłem tak z 3 razy nawet po formacie dysku nic nie dało

mca.png

 

///Dodawanie reklam w sygnie zabronione

Opublikowano

kliknij prawy myszki > właściwości > Zgodność > uruchom w trybie Win xp

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

może jakieś biblioteki czy coś?

 

Spróbuj zainstalowac C++ 2008

 

a potem Net Framework 2.0

 

 

Edit/

 

tu czegoś brakuje... dam łape uciąć ;d zainstaluj jednak C++ 2005,2008,2010

 

i napisz czy pomogło

 

nic się nie włącza to znaczy że mostki czegoś nie wykrywają i nie mogą uruchomić tej gry

Opublikowano

zainstalowałem po kolei C++2005,2008 i 2010 a potem net.Framework4 bo 2.0 nie mogłem znaleźć chyba to niema różnicy i nadal to samo

mca.png

 

///Dodawanie reklam w sygnie zabronione

Opublikowano

hm...

 

a ściągnij net framwork 4.0 i zobacz czy działa.

 

Przeczyść kompa np programem odkurzacz i zrób sobie skan kompa (np antyvirusy online chyba że masz na kompie antyvira to przeskanuj)

 

a zrób format 30min ci to zajmie... mozę pomoże (mi akurat nie pomogło i nie wiem co jest do tej pory :( jak możesz to looknij do moejgo tematu :P) zaaktualizuj komputer przez automatyczne aktualizacje (być może czegoś brakuje) uruchom ze zgodnością windowsa 7/ME

 

i napisz czy działa

 

Edit

 

Przeinstaluj na inny dysk może masz jakieś pozostałości

Opublikowano

http://www.mpcforum....-tut-lagi-ciny/

 

może Ci pomóc ten tutek

 

 

Może komputer Ci nie wyrabia .

 

Za słaby procek / karta graficzna / za malo ramu ?

 

FaiL?

 

System:Windows 7 ultimate 32bit

Procesor: AMD Phenom 8750 Triple-Core Procesor 2.40 GHz

karta graficzna: Nvidia GeForce 260

 

Pamięć RAM: 4GB

 

Komputer na bank jest właściwy.

 

Jak byś mógł to machnąłbyś format systemu.. może by zadziałało.

 

nagraj filmik jak nie chce ci sie to wyszukać albo jakieś SS'ki :D

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

robiłem format dysku całego , próbowałem mirrora innego net.Frameworka 4.0 też zainstalowałem i nic

mca.png

 

///Dodawanie reklam w sygnie zabronione

Opublikowano

Może byś napisał do nich do supportu (opisał problem itp itd).

Odpowiedzieliby.

Ja ci powiem offtopem że miałem problem z inną grą i NT 4.0 mi nie pomogło tylko NT 3.5 ;)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

ESET Smart Security próbowałem wyłączyć i też nie działa

mca.png

 

///Dodawanie reklam w sygnie zabronione

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...