Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Wielki turniej rekrutów i doświadczonych (okazja!)


Street Edge SES

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Wielki turniej rekrutów będzie polegał na grze BlackShot

w typach gry trybu :

Flagi , SD

Gramy składami na początek: Doświadczeni (z klanem zastępca lub szef) VS. Rekruci

Turniej stworzony w celu dania szansy nowym graczom na znalezieniu dobrego klanu

W tym przypadku Doświadczeni patrzą na grę rekrutów w celu naboru do klanu.

Potem gramy składami,które sami wybieramy...

 

Zainteresowani pisać tutaj albo na moim skype: jasiek.jasiek15

 

Pisać range i nick w grze !

 

3 osoby już się zapisały!

 

ZAPISY TRWAJĄ DO UKOŃCZENIA 14 członków lub do 20 maja!

Opublikowano

Hmm nie glupie :) . No to ja sie zapisuje razem z klanem bo chetnie przyjmiemy jakies nowe talenty .

 

Nick : Mrozo

lvl : jak widac na sygnaturce

Klan : [Prototypes] --> obecnie 14 miejsce w rankingu ...

 

Kontakt GG : 8125400

880.png
Opublikowano

Witam.

Gram w tą grę od wczoraj i podoba mi się że jest znacznie mniejszy odrzut niż w Battlefield 3.

Przez co łatwiej mi zabijać. Dzisiaj solo 1 vs 6 rozwaliłem :) z jakiejś broni za 2500 chyba.

Doś na bazie tej gry dużo się nie dowiecie ale postaram się streścić moją historie z grami.

Komunia komputer i CoD 2 to były piękne czasy gdy się grało w przyjemnej atmosferze. Potem nastały czasy CS 1.6, Battlefield BC2 i Battlefield 3.

Moje umiejętności:

http://battlelog.bat...user/MrKafelix/

http://battlelog.bat...tats/336002231/

Byłem w plutonie X7 mieli chwilowo 1 miejsce na allienware ogólnoświatowe zawody bf3. Lecz właśnie wczoraj skończyłem przygodę z BF3, pożegnałem się i dobrowolnie odszedłem.

 

 

Nick: MrKafelixa (kafelixA bo gram kobietą :) )

Wiek: 15 głos można odczuć że o wiele starszy

Doświadczenie ok 6-7 lat w fps.

Ts3 i mumble mam

Ranga to ja nie wiem nawet gdzie to pisze :) 1 dzień w to gram

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...