Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Factions problem każdy może przed zalogowaniem usunąć gildi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam wielki problem dotyczący na serwerze plugin Factions jest duży bug tego pluginy on polega na tym że wchodzimy sobie na serwer na nick admina nie logując się nie musi to być admin ale inny gracz i przed zalogowanie się można wpisywać komendy bez ukośnika i one działają i wtedy można komuś gildie usunąc i wszystko proszę mi powiedzieć jak to naprawić to jest wielki bug

Opublikowano

Przeinstaluj te 2 mody na nowo.

Serwer MT2 Już niedługo!!

Podoba Ci się moja praca??

To pierdyknij +

Zapraszam na Za niedługo otwarty serwer!!!

MT2

Opublikowano

zapewne źle ustawione permissions...musi być factions.kit.fullplayer lub factions.kit.halfplayer :)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

nic nie pomoglo nadal mozna bez ukosnika na kogos konto wejść i usunąć gildie

 

Wie ktoś jak zrobić aby gracz nie mógł wpisywać bez ukośnika komend przed zalogowaniem na kogoś konto ?

Opublikowano

Jest to bug pomiedzy AuthMe a factions , rozwiazalem go z pomoca autora pluginu. Moze napisze o tym poradnik ;]

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

up możesz napisać tu jak mam to naprawić w authme i Factions

 

Soory napisałem z innego konta

 

Napisz do autora pluginu AuthMe , ja do tego doszedłem . Nauka angielskeigo dobrze Ci zrobi.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

1. źle ustawione permissions

2. w pluginie który odpowiada za logowanie jest ustawione ze bez logowania można używać komend itp.

NmGexq.jpg

Opublikowano

1. źle ustawione permissions

2. w pluginie który odpowiada za logowanie jest ustawione ze bez logowania można używać komend itp.

 

Wlasnie o to chodzi ze tam mozesz uzywac komend bez /

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...