Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski Gold Serwer[Survival]! Gildie [No Premium]


Pawel8131998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inf0.png

Nazwa Serwera:Polski Gold Serwer

Ip Serwera:188.165.251.45:8119

Typ Serwera:Survival+Gildie

Potwory:Tak

Zwierzeta:Tak

Premium:Nie

Nether:Tak

Forum:W krótce!

dodatkowe.png

Przydatne komendy:

/money

/jobs

/spawn

/sethome

/home

reszte komend zobaczycie na serwerze!;D

Kontakt z wlascicielem GG:39601654

ZAPRASZAMY NA SERWER

:)

Opublikowano

Serwer z najgorszą administracją jaka może być.

Dlaczego zapytacie ?

Już tłumaczę :

Admini dołączyli do gildii z normalnymi graczami

Niby nic strasznego gdyby nie mały szczegół jakim jest dawanie przez nich itemów.

Oczywiście gdy patrzy się na nich przy dawaniu oni wyprą się wszystkiego ...

Dlatego mam małe ss :)

post-439943-0-36509400-1335993926_thumb.png

Oczywiście chodzi o ten "glowstone" i "stone z mchem"

Reszty niestety nie widziałem bo dostałem bana za to że widziałem za dużo i nie odpowiadało mi to :)

Oczywiście gdy zgłosiłem to drugiemu adminowi okazało się że on też jest w tej gildii ...

Wchodząc na ten serwer przychodzi mi tylko jedno na myśl

 

NIE POLECAM

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Dokładnie, byłem na tym serwerze i admin rozdaje graczom ekwipunek z diamentów..

I jaki sens ma ta gra jeśli mamy taką gildie, która ma wszystko...?

Nie polecam. :x

Opublikowano

Dajcie sobie siana. Jak administracja jest w przedziale wiekowym 5-10 lat to sie nie dziwcie -.- WGL dziw że takie dzieci umieją claim zakładać o_O

Opublikowano

Hahah to ze do gildi dolaczylismy to nie zanaczy ze dajemy itemy,dalismy co ? hmm 5 pochodni hahahaha ; D to pozdro ^^

po 2 nie mam 5-10 lat jak cos ;).I daj mi dowod ze dajemy itemy hmm to co admin nie moze dolaczyc do gildi?

Opublikowano

heh wszedlem na serwer zobaczyc co sie dzieje i czy to prawda , tak , kolega pare wypowiedzi wyzej podal doslownie piekny przyklad ;) okradlem wlsnie ta gildie bo wbilem do nich pewnym bugem . Jaies 6 stackow diamentow , diamentowe zbroje ochrona 4 , ludzie po co tam gracie to jest totalna zenada....

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Dla waszego toku myslenia dzieci odeszlismy od gildi bo widze ze wy tylko myslicie ze dajemy itemy hahaha.Wescie sie ogarnijcie a to glowstone i stone to sobie w piecach zrobili i glowstone z Netheru ;) pozdro

Opublikowano

heh wszedlem na serwer zobaczyc co sie dzieje i czy to prawda , tak , kolega pare wypowiedzi wyzej podal doslownie piekny przyklad ;) okradlem wlsnie ta gildie bo wbilem do nich pewnym bugem . Jaies 6 stackow diamentow , diamentowe zbroje ochrona 4 , ludzie po co tam gracie to jest totalna zenada....

Szkoda tylko że administracja nie zgłosiła na policję tego że hackujesz kogoś :).

Co do serwa grałam tam (Nick Bozenam).Jednak przestałam grać z powodu hamskiego stosunku do mnie Admina Prendki_PL.

Serwer 7/10

Administracja 4/10 (Jedynie kto spoko to Tabaluga i Nicko reszta dno!)

Prezka 5/10

Jednym słowem nawet spoko tylko szkoda że prendki jest taki nienormalny.

Opublikowano

nie polecam serwer totalnie zrabany odmini nie ogarniaja pluginow (i komend) a do tego wyzywaja graczy o.O

siwy.jpg

Opublikowano

niweszlem na serwer a juz wiem ze jest do bani dzieki ludzie za ostrzerzenia daje 0/100 a jezeli chcecie dawaqc itemy i byc wglidi to przekazcie admina odpowiedzalnej osobie albo zmiencie serwer na create a nie survival

Opublikowano

ja i tak wole Runes Of Magic ^^

 

A Co do serwera krotko i zwiezle :

 

-Nie Polecam, oczywiscie sam nie zrobie dedyka bo nie mam zbyt siana ale podejrzewam ze nawet 12 letnie dziecko zrobi ladniejszy ^^

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Może wbiję

 

Nie polecam admin itemy rozdaje

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...