Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak dokładnie uruchomić M2BOB Exp bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobierasz najnowszą wersję M2Boba, rejestrujesz się, wyłączasz Anty-Wirusa, następnie uruchamiasz M2Boba (jak masz Win7 to jako Admin) następnie wybierasz język, szukasz swojego metka i wybierasz metin2client.bin, logujesz się następnie klikasz tam gdzie pokazuje ci strzałka. Klikasz klucz, wpisujesz passy na konto następnie ustawiasz server (każdy server podajemy w -1 czyli jak grasz na 11 to wpisz 10) następnie wpisujemy Channel i na koniec slot postaci (0 - Pierwsza postać na koncie). Klikasz X(nie na klawiaturze), następnie włączasz taki znaczek Go coś takiego " l> " i loguje ci się na postać, po zalogowaniu pojawi ci się mapa i funkcję. Ustawiamy jak chcemy i klikamy Start.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

a mi nie działa dziś coś.... wiecie dlaczego?

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

No zrobiłem tak jak napisałeś ale,jest pewien problem nie wyswietlają mi się funkcje.

Działa na PL'u?

w prawym dolnym rogu masz strzalke aby wysunac wszystkie opcje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@2x up

 

musi być czysty metek bez kamer moda , i jak wpisujesz w bocie nr servera to nie -1 tylko jak ma byc na 26 to wpisujesz 26.

 

 

 

No zrobiłem tak jak napisałeś ale,jest pewien problem nie wyswietlają mi się funkcje.

Działa na PL'u?

 

Tak działa , jeśli nie wyświetlają ci się opcję i wyłącza metin to zainstaluj net freamwork i microsoft visual c++.

//Mamy od tego dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...